Jak se pije Captain Morgan

Captain Morgan je karibský rum, který se díky svému příběhu a výrazné značce stal kultovním nápojem nejen mladé generace.

Je pojmenován po anglickém pirátovi, siru Henry Morganovi, který v 17. století přepadal španělské lodě a olupoval je o poklady. Postava kapitána Morgana je zobrazována na každé lahvi rumu Captain Morgan stojící na soudku s touto lihovinou.

Pije se samotný, v letních koktejlech nebo horkých nápojích.

Druhy Captain Morgan

Vyrábí se mnoho druhů, které se liší dobou skladování i přidaným kořením. Podle barvy se dělí na originální tmavé rumy s karamelovou barvou (Original, Black, Dark), zlaté rumy s výraznou chutí koření (Spiced), bílé rumy s průhlednou barvou (White) a tropické varianty s výrazným zabarvením do oranžových tónů (Tiki).

Jaké druhy rumu od Captain Morgane koupíš v českých ochodech?

  • Original Spiced Gold
  • White Rum
  • Dark Rum
  • Black Spiced Rum
  • Captain Morgan Tiki
  • Original Spiced Gold & Cola

Jak Captain Morgena míchat a s čím

Nejčastější variací míchání Captain Morgan je s colou, v poměru 2 dcl coly a 4 cl Captain Morgan. Ke colovým koktejlům se hodí nejlépe Captain Morgan Spiced, můžete nápoj dozdobit skořicí nebo limetkou pro zvýraznění chuti.

Dalšími způsoby jak namíchat skvělý koktejl je spojit Captain Morgan se zázvorovou limonádou, ovocným džusem, ledovým čajem, spritem, tonikem nebo šumivou sodou. Pro lehčí letní varianty koktejlů z rumu je lepší použít Captain Morgan White. Můžete dozdobit mátou, limetkou, citronem a dochutit cukrem. Podávejte ve vysoké sklenici s brčkem.

S ovocnými džusy, zázvorovou limonádou a čajem se pije Captain Morgen i horký, podávaný v hrnečku z varného skla.

Nabídka Captain Morgan

Všechny dobroty od kapitána na eshopu
Tady mají všechny rumy od kapitána Morgana za nejlepší ceny.

Zábava s Captain Morgan

Sloganem Captain Morgan je „Žij jako kapitán“, piráti se dokázali opravdu skvěle bavit. Největší atrakcí je pirátská party loď Captain Morgan, které jsou rozmístěny v několika městech, včetně Prahy. Nabízí plavbu na Vltavě, mnoho druhů koktejlů i nealka a hudbu.

Můžete si zakoupit zábavné suvenýry Captain Morgan, počítačové hry s pirátskou tématikou nebo si zahrát společenské kvízy.

Kapitán Morgan na sudu

Vypijte si s přáteli panáky s nohou na fiktivním sudu, jako na obrázku na lahvi.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general