Zobrazen 1. – 16. z 43 výsledků

 • Anton Kaapl Hruškovice 0

  Anton Kaapl Hruškovice 0,5l 47%

  549,00 

  Máte rádi ovoce? Vychutnejte si hrušky Xenia přepálené do Hruškovice Anton Kaapl. Jemné aroma, plná chuť a krásný dlouhý závěr stojí za to. Na zdraví!

 • Anton Kaapl Hruškovice 0

  Anton Kaapl Hruškovice 0,5l 47% + 2x sklo GB

  1333,00 
 • Anton Kaapl Hruškovice Williams 0

  Anton Kaapl Hruškovice Williams 0,5l 47%

  579,00 

  Dejte si parádní Hruškovici Williams Anton Kaapl. Tahle lahůdka si vás získá intenzivní vůní a chutí hrušek a velmi předlouuuhým závěrem. Tuhle hruškovici budete chtít znovu a znovu…

 • Baron Hildprandt Hruškovice 0

  Baron Hildprandt Hruškovice 0,7l 42,5%

  585,00 

  4x destilovaná ovocná pálenka se destiluje dvoustupňovou kotlíkovou destilací, a to hned čtyřikrát. Tímto procesem se dosáhne snížení obsahu uhlovodíků v tekutině. Výsledný produkt je tak čistší a jemnější, což ihned rozpoznáte na jeho chuti. Následně destilát zraje 1 rok v tancích a to vše pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera.

   

 • Baron Hildprandt Hruškovice 0

  Baron Hildprandt Hruškovice 0,7l 50%

  607,00 

  Nejlepší ovoce z jižních Čech prošlo čtyřnásobnou destilací. Výsledkem je tahle luxusní hruškovice. Silná, výrazně ovocná. Ochutnejte aristokratickou hrušku.

 • Baron Hildprandt Hruškovice 2006 0

  Baron Hildprandt Hruškovice 2006 0,7l 50%

  1777,00 
 • Baron Hildprandt Zralá Hruška 0

  Baron Hildprandt Zralá Hruška 0,7l 40%

  730,00 

  Originální nasládlá blendovaná specialita z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

  Na zdraví!

 • Bartida Hruška Williams 1l 40%

  Bartida Hruška Williams 1l 40%

  560,00 

  Hruškový likér, který snad každý lyžař dobře zná z alpských středisek, kde se podává v panáku s kouskem sušené hrušky.

 • Bartida Hruškovice 0

  Bartida Hruškovice 0,7l 43%

  685,00 

  Destilát, který je oblíben pro svou jemnou vůni a chuť vyzrálých hrušek. ​Ovoce pochází z Jižní Ameriky, kde odrůda Williams dozrává k…

 • Fassbind Poire Williams L´Heritage De Bois 0

  Fassbind Poire Williams L´Heritage De Bois 0,5l 53,8% GB L.E.

  2070,00 

  Tato řada ovocných destilátů Fassbind odkazuje na kořeny švýcarských tradic. Design je odvozen z tradičního řemeslného zpracování vzorů, kterými byly zdobeny pásy na kravské zvonce. Vychází ze složitých ornamentů zobrazujících ovoce a květiny. Svébytná kultura a ušlechtilý vzhled i pečlivé zpracování se odrážejí také v designu dárkového balení a etiket. Látková stuha na hrdle láhve podtrhuje švýcarskou řemeslnou tradici. Ovocné lihoviny jsou vyráběny ručně v palírně v srdci Švýcarska z ovoce, které bylo vypěstováno ve Švýcarsku. Všechny součásti produktů, jako jsou láhev, zátka, etikety a ozdoby na hrdlo láhve pocházejí od nejlepších výrobců ve Švýcarsku a Evropě. Destiláty z této řady zrají v sudech vyrobených ze dřeva odpovídajícího ovocnému stromu – dodávají tak lihovině zvláštní dotek označovaný jako „l‘heritage de bois“ – dědictví dřeva. Prune – zraje v sudech ze švestkového dřeva Poire Williams – zraje v sudech z hruškového dřeva Kirsch – zraje v sudech z třešňového dřeva…

 • Fassbind Vieille Poire 0

  Fassbind Vieille Poire 0,7l 40%

  1329,00 

  Pomalá destilace, 10-18 měsíců v sudech a lázeň se sušenými hruškami. Okuste fantastickou švýcarskou hruškovici – jemnou, sladkou, s neuvěřitelně plnou chutí.

 • Fassbind Williams Eaux De Vie 0

  Fassbind Williams Eaux De Vie 0,7l 43%

  1550,00 

  Nejznámější a nejtradičnější řada ovocných destilátů Fassbind se vyrábí dle rodinného receptu, který si mistři palírníci předávají z generace na generaci, ze švýcarského ovoce vybíraného dle těch nejpřísnějších měřítek. Fassbind Eau de Vie Williams se vyrábí ze švýcarských hrušek Williams z kantonu Valais, které se zpracovávají, až když jsou zcela zralé, maximálně šťavnaté a mají zlatavě žlutou barvu. Po dvojité destilaci odpočívá pálenka nejméně dva roky v tancích z nerezové oceli, až poté se lahvuje. Má intenzivní aroma hrušek s dotekem pražených lískových ořechů. Šťavnaté tóny hrušek jsou výrazné i v chuti, s přirozenou sladkostí, nádechem máty a náznakem pepře.

 • Galli Hruškovice 0

  Galli Hruškovice 0,5l 45% Sklo

  439,00 
 • Golem Hruškovice 0

  Golem Hruškovice 0,5l 40%

  469,00 

  Ovocná pálenka vyráběná z kvalitních hrušek, které jsou před zpracováním pečlivě vybírány a vytříděny.

 • Golem Hruškovice Vyzrálá 0

  Golem Hruškovice Vyzrálá 0,5l 37,5%

  469,00 

  Ovocná pálenka v originální skleněné lahvi s korkovým uzávěrem.

 • Golem Williams Hruškovice 0

  Golem Williams Hruškovice 0,5l 50%

  566,00