Nejlepší alkoholové hry

alkohol hry párty

Nebaví vás se pořád jen tak opíjet a klábosit o ničem? Nebo jste se ocitli ve společnosti, kde se lidé moc neznají a hledají způsob, jak se rychle spřátelit? Zkuste si zahrát alkoholové hry.

5 nejlepších party her

Beer pong

Prim v této hře, jak je už znát podle názvu hraje pivo. Hrají jej nejlépe 4 hráči, ale může být i menší nebo větší počet.

Ke hře potřebujete 12 plastových kelímků s pivem, sestavených do tvaru trojúhelníku, stejně jako jsou postaveny koule na kulečník. Kelímky stojí na každé straně stolu po šesti. Cílem je trefit pingpongovým míčkem do kelímku soupeře. Ten musí pak kelímek vypít. Prohrává ten tým, který má všechny kelímky dřív prázdné. Beer pong je tak oblíbená hra, že se pořádají i turnaje.

Hod korunou

Hra spočívá v tom, že na stůl položíte kelímek, asi 15 cm od hráčů a ti se musí odrazem o stůl trefit korunou tak, aby spadla do kelímku. Pokaždé, když koruna přistane v kelímku hráč, který se trefil, určuje, kdo se napije ze svého kelímku.

Může se zúčastnit libovolný počet hráčů a pije se jakýkoliv alkohol, který je na party.

Bolívie

K této hře vám stačí krabička zápalek a šikovné ruce. Hráči sedí u stolu a střídají se ve cvrnkání do krabičky zápalek, která se položí na kraj stolu, tak aby zčásti vyčnívala na ploché straně. Podle toho, jak krabička spadne, pije ten, který sedí po levé ruce hráče.

Padne-li stejná strana krabičky – nepije nic, opačná strana – jeden lok piva, dlouhý hřbet krabičky – malý panák, krátký hřbet krabičky – velký panák. Komu krabička spadne na zem, musí vypít celé pivo nebo panák. Pije se nejčastěji pivo a tvrdý alkohol.

Cesta do lesa a z lesa

Všichni hráči mají sklenici piva a pokaždé, když se napijí, tak dolijí sklenici zelenou. Až je pivo zelené, tak je hráč v lese. Poté dolívá sklenici zase pivem, až je z lesa venku.

Pije se zelená a pivo a hra je pro libovolný počet hráčů.

Panák vod(k)y

Podle počtu hráčů naplňte stejný počet panáků, některé vodou a některé vodkou. Zamíchejte, každý si vybere jeden, napočítejte do tří a všichni najednou vypijte. Tempo hry můžete zrychlit zvýšením počtu sklenic s vodkou. Hraje libovolný počet hráčů a pije se voda a vodka.

Podobné příspěvky