Zobrazen 1. – 16. z 91 výsledků

 • Amarula 0

  Amarula 0,5l 17% PET

  329,00 

  Smetanový krémový likér s výraznou příchutí tropického ovoce a jemnou chutí smetany.

 • Amarula 0

  Amarula 0,7l 17%

  412,00 

  Amarula je jihoafrický smetanový krémový likér vyráběný z exotického ovoce afrického stromu marula s výraznou chutí tropického ovoce a smetany.

 • Amarula 1l 17%

  Amarula 1l 17%

  444,00 

  Lahodná směs kávy, výtažku ze stromu Marula, vanilky a rumu.

 • Aperitif Chateau du Breuil Vanille 0

  Aperitif Chateau du Breuil Vanille 0,7l 16%

  518,00 

  Typické pro francouzskou kuchyni je snoubení jablek a vanilky, čehož Chateau du Breuil využil a vytvořil tak tento jedinečný likér.

 • Baronka Hruška 0

  Baronka Hruška 0,7l 30%

  430,00 

  Baronka Hruška je ovocná specialita, která vzniká pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera v Zámecké palírně Blatná. S obsahem alkoholu 30% je vhodná pro ty, kteří vyhledávají nižší obsah alkoholu, ale stále požadují harmonickou chuť ovoce. Doporučujeme ochutnat!

  Na zdraví!

 • Bartida Griotka 1l 20%

  Bartida Griotka 1l 20%

  330,00 

  Višně, které tady pro vás rostou celý rok, stačí utrhnout. Bartida Griotka 20% je důkazem toho, že i obyčejný likér může být neobyčejně luxusní

 • Beluga Hunting Berry Dessert Liqueur 0

  Beluga Hunting Berry Dessert Liqueur 0,7l 38%

  980,00 

  Při vytváření nového produktu se mistři Beluga inspirovali divokou přírodou Sibiře a loveckým životním stylem. Beluga Noble Berry Bitter má tradiční prvek: malá ryba Beluga, která je ručně připojená ke každé lahvičce. Tohle je symbol rodiny Beluga a znamením nejvyšší kvality.

  Beluga Hunting Berry obsahuje brusinky, červené borůvky, jasan, skořici, anýz, šípek a lipový květ. Každý z pečlivě vybraných a ručně sbíraných rostlin jsou známé jedinečnými vlastnostmi. Čistá artézská voda a slad spolu s citrusy (limetky a pomerančová kůra) tvoří výslednou měkkou, hořkou směs.

  Rostliny se vybírají a macerují odděleně v malých skupinách, tím se zvýrazní každé aroma. V další fázi mistři míchají nálevy v pečlivě definovaném pořadí.

  Na zdraví!

 • Bols Apricot Brandy 0

  Bols Apricot Brandy 0,7l 24%

  287,00 

  Bols Apricot Brandy je velmi kvalitní meruňkový likér.

 • Bols Banana Liquer 0

  Bols Banana Liquer 0,7l 17%

  256,00 

  Banánový likér Bols je čirý jasně žlutý likér, který se používá do koktejlů na ochucení či obarvení.

 • Bols Blue Curacao 0

  Bols Blue Curacao 0,7l 21%

  269,00 

  Vyrábí se kombinací velejemného lihu a macerátu kůry hořkých i sladkých pomerančů z ostrova Curacao, kolorovaná modrým barvivem přírodního…

 • Bols Cacao Brown 0

  Bols Cacao Brown 0,7l 24%

  383,00 

  Bols Créme de Cacao Brown – vynikající chuť tomuto likéru dodává kombinace přírodního aroma.

 • Bols Cherry Brandy 0

  Bols Cherry Brandy 0,7l 24%

  298,00 

  Bols Cherry Brandy je velmi kvalitní třešňový likér.

 • Bols Coconut 0

  Bols Coconut 0,7l 17%

  319,00 

  Bols Coconut – čistá a velmi příjemná kombinace přírodního kokosu a jemného lihu s lehkou příměsí rumu.

 • Bols Creme de Cacao White 0

  Bols Creme de Cacao White 0,7l 24%

  307,00 

  Bols Créme de Cacao White – vynikající chuť tomuto likéru dodává kombinace přírodního aroma.

 • Bols Creme de Cassis 0

  Bols Creme de Cassis 0,7l 17%

  276,00 

  Bols Créme de Cassis – vynikající chuť tomuto likéru dodává kombinace přírodního aroma vyzrálých plodů černého rybízu a jemného lihu.

 • Bols Green Banana 0

  Bols Green Banana 0,7l 17%

  279,00 

   

  Lucas Bols je nejstarší značka destilátů na světě a jedna z nejstarších stále aktivních nizozemských společností. V návaznosti na dědictví sahající do roku 1575 jsme pro naše portfolio prémiových a superprémiových značek osvojili umění destilace, míchání starých receptur s novými příchutěmi. Naše vysoce kvalitní výrobky se prodávají ve více než 110 zemích světa. Máme portfolio více než 20 značek z celé řady lihovin včetně likérů, genever, ginu a vodky.

  Lucas Bols je na prvním místě v sortimentu likérů na celém světě (s výjimkou USA) a je největším hráčem na světě v segmentu genever.

   

  Bols green banana

  je krásný smaragdově zelený likér a dodává jemnou příchuť zeleného banánu s náznaky citrusů a bylin. Bols Green Banana, který je méně sladký než likér Bols Banana, je obzvláště vhodný pro koktejly propracovanějšími druhu. Vyrobeno výhradně z přírodních surovin.

  Jemná sladkost tohoto likéru dodává koktejlum, jako je Green Banana Collins a Green Caipiroska, jedinečný šmrnc, ale je také velmi chutná ve směsi s hořkým citronem, 7-Up nebo sprite. Bols Green Banana, který nese příchuť zeleného ovoce dříve než zralého, má mírné citrusové podnebí a jemný bylinkový podtón.