Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Borovička Borec 0

  Borovička Borec 0,7l 38%

  249,00 
 • Borovička Borec Very Spešl Attilka Edišn 0

  Borovička Borec Very Spešl Attilka Edišn 0,7l 38% L.E. / Rok lahvování 2021

  444,00 

  Objevte sílu borce.

 • Borovička Žufánek 0

  Borovička Žufánek 0,5l 45%

  415,00 

  Oblíbený alkoholický nápoj vyrobený průtahovou destilací plodů jalovce (slovensky borievok) bez jakéhokoliv přídavku cukru či aromat.

  Charakteristické vlastnosti tohoto lesního plodu dodávají nápoji osvěžující účinky a dělají z něj nenahraditelnou součást celé řady míchaných koktejlů. 

  Na zdraví!

 • Slovácká Borovička 0

  Slovácká Borovička 0,7l 45%

  309,00 

  Co voní po lese, nemůže být špatné. A když to po lese i chutná, není co řešit. Objevte výrazné jalovcové aroma tradiční Slovácké Borovičky od Jelínka.

 • Spišská Borovička Reserva 0

  Spišská Borovička Reserva 0,7l 43%

  414,00 
 • Spišská Originál Borovička 0

  Spišská Originál Borovička 0,7l 40%

  321,00 

  Základom je kvalitný prírodný borievkový destilát. Svojou typickou chuťou a arómou po borievkach, ktorú ešte zvýrazňuje plod borievky v každej fľaši, si táto liehovina získala svojich stálych obdivovateľov.

 • Spišská Originál Borovička Kosher 0

  Spišská Originál Borovička Kosher 0,7l 40%

  284,00 

  Mistrovské zhodnocení vlastností vyzrálých plodů jalovce vytváří chuť tradičního nápoje Slováků. Staleté zkušenosti chráněné recepturou v sobě snoubí moudrost a zkušenosti palírna sahající do roku 1797 a nejmodernější technologii pro vznik nejjemnějšího lihu. Výjimečné vlastnosti tohoto tradičního aperitivu ocenila i Evropská komise, která rozhodla o přidělení chráněného zeměpisného označení pro spišskou borovičku ze Staré Ľubovňu.

  Spišská borovička Kosher se vyrábí pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Chuť má jemnou, vyváženou s výrazným aroma.
  K jedinečnosti této borovičky přispívá i plod jalovce, který je v každé láhvi a dotváří dokonalou harmonii chuti. Voda využívána na výrobu borovičky je čerpána z podzemních pramenů.

  Voda protéká kvartérními sedimenty zubereckého a bielepotockého souvrství. Prochází dlouhou cestou od Belianských Tater až do Lubovnianské Kotliny, během níž je obohacována o jedinečné minerální složení a je filtrována přes horniny, které se datují do dob paleogénu a kvartéru. Tato voda je se svým složením unikátní je bohatá na vápník, magnézium a železo.

 • Spišská Originál Borovička s Horcom 0

  Spišská Originál Borovička s Horcom 0,7l 40%

  329,00