Mirabelkovice Agnes

Palírna byla v Bohdanči založena v roce 2001. Palírna vyrábí pálenky čistě přírodní cestou bez přídavků průmyslového lihu či jiných umělých látek. Ovoce pro výrobu pálenek je pěstováno přímo samotnou palírnou Agnes nebo je pořízeno od osvědčených místních dodavatelů. Všechny pálenky Agnes mají obsah alkoholu 45 %.

Pálenky Agnes se pyšní prvotřídní kvalitou potvrzenou certifikátem Kosher.

O pálence

Malé sladké žluté plody Mirabelky patří ke druhu slivoní (švestek). Mirabelkovice Agnes obsahuje 45 % alkoholu, a proto ji jistě ocenní i lidé, kteří preferují spíše pálenky s nižším obsahem alkoholu. Pálenka má jemnou chuť, nepálí, ale příjemně zahřeje. Tuto pálenku by si díky její jemnosti a nižšímu obsahu alkoholu mohly oblíbit i ženy.

Mirabelkovice, stejně jako jiné pálenky Agnes, jsou často kritizovány pro vzhled svých etiket. Palírna Agnes své pálenky opatřuje, na rozdíl od většiny konkurentů, velkými etiketami. Jejich vzhled je jednoduchý. Rozhodně nenadchne ani neurazí. Neelegantní vzhled pálenek může odradit potenciálního kupujícího, který pálenku zamýšlí darovat.

Shrnutí

Mirabelkovice Agnes je zajímavou alternativou ke klasické slivovici. Má jemnou chuť, která příjemně zahřeje. Pálenka vyniká certifikací Kosher. Její slabinou je vzhled lahve.

Hodnocení Mirabelkovice Agnes

CHUŤ  ∗∗∗

VŮNĚ    ∗∗∗                

JEMNOST   ∗∗∗∗

CENA ∗∗∗∗

DESIGN LAHVE ∗∗

IMAGE ZNAČKY ∗∗∗

Podobné příspěvky