Karibský rum – alkohol z tropického ráje

Nádherné pláže s palmami a bílým pískem, tropické plantáže s cukrovou třinou a divoký prales, to je to místo, kde se vyrábějí karibské rumy. Pocházejí ze zemí kolem Karibského moře, jako je Jamajka, Bermudy, Grenada nebo Haiti.

Karibský rum má mnoho podob, od tmavších a plnějších rumů, přes chuťově výraznější druhy, až po jemnější a světlejší produkty. Druhy rumu závisí na oblasti, ze které pochází a kvalitě cukrové třtiny.

  • Product
  • Specification
Kombinace dominikánského rumu a sudů po bourbonu a sherry stvořila opravdovou lahůdku. Okuste parádní kombinaci kávových, karamelových a ovocných …

Na chuti rumu se odráží také metoda fermentace i destilace a hlavně zrání v dřevěných sudech. Rum zraje nejméně jeden rok a dřevo, ze kterého je sud vyroben dodá rumu pokaždé jiný odstín chuti, ale také jeho typickou barvu. Můžete si užít ve vaší sklenici zlaté odlesky s lehkou vůní a chutí, ale i sytě tmavě hnědou s karamelovým nádechem.

V naší nabídce si vyberete z velkého množství karibských rumů z různých oblastí a ochutnáte tak chuť a vůni Karibiku, která vás přenese do tropického ráje.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general