Jack Daniels Honey

Jack Daniels Honey je skvělá whisky, která chutná po medu. Najdete v něm med z Tennesee. Je vyrobena podle receptu, který je zcela originální.

Pití Jack Daniels Honey

Základem pití americké whisky Jack Daniels Honey je správná sklenice. Záleží na tom, co se chystáte pít. Jestliže si chcete dát skleničku jen tak bez ledu a sody, vyberte si sklenici tulipánového tvaru a pijte whisky při pokojové teplotě. Tak můžete vdechnout vůni kávy, medu, citronu, muškátového oříšku, bonbonu s karamelem. Drink se jen tak lehce upíjí a vychutnává. K drinku si dejte nějaký dobrý sýr nebo třeba těstoviny, či hovězí nebo kuřecí maso. Whisky má krásnou jantarovou barvu a můžete si ji natočit ke světlu, abyste si vychutnali odlesky ve sklenici.

Jack Daniels Honey med

Jack Daniels Honey

Koktejly se připravují do vysoké sklenice, která je lepší na míchané nápoje. Jack Tennessy whisky díky své medové vůni je skvělý se zázvorem nebo limonádou. Oceníte jej také s tonikem a ledem, citronem, či snítkou máty. K jídlu si dejte chuťovky nebo třeba kvalitní sýry. Jack Tennessy whisky se hodí jak na party, tak také na pití doma u krbu.

Tennessy whisky honey

Nalijte do sklenice Tennessy whisky honey a krouživým pohybem rozviřte tekutinu, tak aby se uvolnila všechna aromata. Vypijte tekutinu a nechejte ji poválet zvolna na jazyku. Whisky můžete dochutit cukrem nebo také ledem či sodou.

Jack Daniels Tennessy whisky se vyrábí z kukuřice, ječmene a žita. Whisky prokapává přes dřevěné uhlí, aby měla příjemnou kouřovou chuť. Poté je skladována v sudech z amerického dubu.

Skvělá chuť Tennessy whisky

Palírna Jack Tennessy se nachází v americkém státě Tennessy. Prosluněné pole žita a kukuřice zde nabízejí kvalitní materiál na výrobu té pravé a jedinečné whisky. Spolu s medem je Jack Tennessy whisky jedinečná a nezaměnitelná. Součástí této whisky je pramenitá voda z místních zdrojů.