Zobrazuji všech 16 výsledků

 • Baron Hildprandt Hruškovice 0

  Baron Hildprandt Hruškovice 0,7l 42,5%

  585,00 

  4x destilovaná ovocná pálenka se destiluje dvoustupňovou kotlíkovou destilací, a to hned čtyřikrát. Tímto procesem se dosáhne snížení obsahu uhlovodíků v tekutině. Výsledný produkt je tak čistší a jemnější, což ihned rozpoznáte na jeho chuti. Následně destilát zraje 1 rok v tancích a to vše pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera.

   

 • Baron Hildprandt Hruškovice 0

  Baron Hildprandt Hruškovice 0,7l 50%

  607,00 

  Nejlepší ovoce z jižních Čech prošlo čtyřnásobnou destilací. Výsledkem je tahle luxusní hruškovice. Silná, výrazně ovocná. Ochutnejte aristokratickou hrušku.

 • Baron Hildprandt Hruškovice 2006 0

  Baron Hildprandt Hruškovice 2006 0,7l 50%

  1777,00 
 • Baron Hildprandt Meruňkovice 0

  Baron Hildprandt Meruňkovice 0,7l 42,5%

  759,00 

  Prvotřídní meruňkovice z ovoce z jižních Čech. Jednotlivé odrůdy meruněk jsou pečlivě vybírány a míchány pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích. Vychutnejte si jemnou a delikátní meruňkovici od Zámecké palírny Blatná.

  Na zdraví! 

 • Baron Hildprandt Meruňkovice 0

  Baron Hildprandt Meruňkovice 0,7l 50%

  699,00 

  Rod Hildprandt již více než dvě století podporuje jihočeské pěstitele ovoce a každoročně od nich vykupuje to nejlepší pro výrobu ovocných destilátů. V současnosti ovoce na produkty Baron Hildprandt pochází především z ovocných sadů z oblasti Pošumaví, a to hlavně z okolí obcí Lhenice a Chelčice. V těchto lokalitách jsou vhodné klimatické a půdní podmínky pro pěstování toho nejkvalitnějšího ovoce, ze kterého se pak v Blatné vyrábějí autentické produkty Baron Hildprandt.

   

  Čistě přírodní specialita z kvalitního ovoce z jižních Čech se vyrábí v historické palírně v Blatné pod dohledem mistra palírny Václava Šitnera – prezidenta unie palírny. Inspirací pro její vznik byla původní receptura z dob založení lihovaru baronem Františkem Hildprandtem. Zámeckou palírnu postavil přímo naproti svému vodnímu zámku v Blatné v roce 1885. Osud jeho rodu se ubíral doslova podle kréda, které je vepsáno do rodového erbu – ,,Přes překážky ke slávě“. V polovině minulého století přišla rodina Hildprandt o veškerý majetek a byla z Čech násilně vystěhována. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandt vrátili až na začátku devadesátých let.

   

  Dnes už opět zámecká palírna dává slávu ovocným destilátům, ve kterých se při zrání v dubových sudech setkává výjimečná jakost jihočeského ovoce s jedinečnou rodinnou tradicí. Destilát zraje v dubových sudech minimálně 1 rok. Výsledkem jsou silné pálenky s jemnou chutí – harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou.

   

  Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50 %

  Prvotřídní meruňkový destilát vyrobený z výběrových meruněk z jižních Čech.

   

  Díky trojnásobné destilaci jsou odstraněny všechny nežádoucí látky způsobující nežádoucí chutě či vůně. Opakovaná destilace naopak zintenzivňuje a zušlechťuje chuť kořalky. Po procesu fermentace se tekutina třikrát destiluje. Výsledný destilát zraje 1 rok ve smaltovaných tancích, kde si odpočine a ještě více tak vynikne jeho pravá ovocná chuť. Pracují na něm ti nejlepší odborníci ze zámecké palírny Blatná. Ruční rodinná malovýroba je zárukou výjimečnosti.

 • Baron Hildprandt Mirabelkovice 0

  Baron Hildprandt Mirabelkovice 0,7l 50% L.E.

  747,00 

  Užijte si jemnou mandlovou vůni v pálence Baron Hildprandt Mirabelkovice 50%. Nelijte si vyzrálé špendlíky v tekuté formě a ochutnejte luxus.

 • Baron Hildprandt Slivovice 0

  Baron Hildprandt Slivovice 0,7l 42,5%

  590,00 

  Prvotřídní slivovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích. Vychutnejte si jemnou a delikátní slivovici od zámecké palírny Blatná.

  Na zdraví! 

 • Baron Hildprandt Slivovice 0

  Baron Hildprandt Slivovice 0,7l 50%

  515,00 

  Výjimečně silná, ultra čistá a jemná, výrazně ovocná. Taková je 3x destilovaná slivovice ze zámeckého lihovaru v Blatné. Vychutnejte si aristokratickou švestku.

 • Baron Hildprandt Slivovice 2006 0

  Baron Hildprandt Slivovice 2006 0,7l 50% L.E.

  1799,00 

  Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

 • Baron Hildprandt Třešňovice 0

  Baron Hildprandt Třešňovice 0,7l 50%

  495,00 

  Recept na nejlepší třešňovici? Vezměte jihočeské třešně a kvalitní vodu. 3x destilujte a nechte rok naležet v sudech. A víte co? Baron Hildprandt to udělal za vás.

 • Baron Hildprandt Višňovice 0

  Baron Hildprandt Višňovice 0,7l 42,5%

  565,00 

  Prvotřídní višňovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích. Vychutnejte si jemnou a delikátní višňovici od zámecké palírny Blatná.

  Na zdraví! 

 • Baron Hildprandt Zralá Hruška 0

  Baron Hildprandt Zralá Hruška 0,7l 40%

  730,00 

  Originální nasládlá blendovaná specialita z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

  Na zdraví!

 • Baron Hildprandt Zralá Malina 0

  Baron Hildprandt Zralá Malina 0,7l 40%

  660,00 

  Originální nasládlá blendovaná specialita vyrobená macerací prvotřídních malin z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

  Na zdraví!

 • Baron Hildprandt Zralá Meruňka 0

  Baron Hildprandt Zralá Meruňka 0,7l 40%

  660,00 

  Originální nasládlá blendovaná specialita z ovoce z jižních Čech, která vychází z původní receptury z doby založení palírny a vzniká pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera.

  Na zdraví!

 • Baron Hildprandt Zralá Švestka 0

  Baron Hildprandt Zralá Švestka 0,7l 40%

  691,00 

  Originální nasládlá blendovaná specialita z prvotřídních švestek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí. 

  Na zdraví!

 • Baronka Hruška 0

  Baronka Hruška 0,7l 30%

  430,00 

  Baronka Hruška je ovocná specialita, která vzniká pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera v Zámecké palírně Blatná. S obsahem alkoholu 30% je vhodná pro ty, kteří vyhledávají nižší obsah alkoholu, ale stále požadují harmonickou chuť ovoce. Doporučujeme ochutnat!

  Na zdraví!