Becherovka 🥃 není jen žaludeční likér

Tradiční český bylinný likér s nezaměnitelnou chutí má vždy jedinečné místo při všech oslavách a důležitých událostech. Lahev Becherovky jako dárek jistě potěší každého.

Kde se Becherovka vyrábí

Pochází z Karlových Varů, kraje čerstvých svěžích vodních pramenů, minerálních vod a prosluněných strání s lučními bylinami.  Vyrábí se zde od roku 1807 a původně byla bylinným likérem určeným na léčení žaludečních potíží. Roku 1866 získala svou typicky plochou láhev ze zeleného skla, jejíž obměna se používá dodnes. Tento nezaměnitelný design si nikdy nespletete.

lahev Becherovky

Co Becherovka obsahuje

Becherovka je ryze přírodním produktem, bez chemických přísad. Vyrábí se z karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a směsi 20 druhů bylin a koření, jejichž složení je tajné. Podle původního receptu, který je předáván po generace.

Jak se pije

Pije se samotná vychlazená v mrazničce nebo s ledem, či perlivou vodou. Nejoblíbenějším koktejlem z becherovky u nás je klasický Beton, který se míchá s tonikem. Má mnoho dalších variant, například s ovocem, mátou, okurkou nebo limetkami.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general