La Maison Du Rhum Peru No.3 9y 2011 0,7l 48% / Rok lahvování 2020

1774,00 

Katalogové číslo: 3432379000966 Kategorie: Štítek:

Co je La Maison Du Rhum Peru No.3 9y 2011 0,7l 48% / Rok lahvování 2020 ❓

Značka La Maison du Rhum je typická tím, že si vybírají tu nejlepší destilerii v zemi, se kterou následně spolupracují. Spojují velmi jemné a velmi vzácné destiláty s požadavkem na výběr ročníků, věkových specifikací, typů destilátů a stárnutí. Všechny tyto parametry vytvářejí rozmanitost rumového světa, jehož hodnoty nese La Maison du Rhum​.

Tato edice pochází z Peru, z pestré zemi uprostřed Jižní Ameriky. Rum byl destilovaný v roce 2008 v tradiční velmi známé destilérka, která je stará několik století. Rum zrál v sudech z amerického dubu po bourbonu a sherry, díky čemuž má atypický a velmi jemný chuťový profil. Ojedinělý zástupce rumové produkce z této pestré země uprostřed Jižní Ameriky. Tradiční (několik století stará) destilérie na severu země produkuje tento delikátní rum z cukrové třtiny pěstované na bohaté půdě s vulkanickým podložím. Destilovaný v r. 2008, zrání v sudech po Bourbon a sherry – atypický a velmi jemný chuťový profil.
 

Jemná aroma s příjemnými tóny kakaa a vanilky, doplněné nádechem ušlechtilého dřeva. Příjemně sladká chuť nabízí stopy mocca kávy s až medovými odstíny. V pestrém a jemném zakončení s tóny skořice, muškátového oříšku s lehkým chilli nádechem.