Zobrazuji všech 13 výsledků

 • Tanqueray Blackcurrant Royale Gin 0

  Tanqueray Blackcurrant Royale Gin 0,7l 41,3%

  541,00 

  Tanqueray Blackcurrant Royale Distilled Gin kombinuje šťavnatý černý rybíz s jemnou vanilkou pro skutečně luxusní chuť. Tanqueray Blackcurrant Gin, nesoucí náznaky černé orchideje, je destilován pouze z toho nejlepšího francouzského černého rybízu, vanilky a čtyř klasických londýnských suchých rostlinných látek –  jalovec, pepřový koriandr, aromatická andělika a sladká lékořice. Tento gin, inspirovaný francouzským dědictvím a cestami Charlese Tanqueraye během 40. let 19. století, přináší hlubokou, lahodnou chuť, která evokuje smělost samotného Charlese, stejně jako tajemství a dekadenci Francie.

  Tanqueray Blackcurrant Royale Distilled Gin si nejlépe vychutnáte se spoustou ledu, limonády, plátkem citronu a hrstkou tmavých bobulí.

  Na zdraví! 

 • Tanqueray Bloomsbury 1l 47

  Tanqueray Bloomsbury 1l 47,3% L.E.

  1499,00 
 • Tanqueray Flor de Sevilla 0

  Tanqueray Flor de Sevilla 0,7l 41,3%

  543,00 

  Tanqueray Flor de Sevilla Distilled Gin je pikantní, ovocný gin, který nabízí odvážnou a hořkosladkou chuť sluncem zalitého Středomoří. Sevillské pomeranče jsou destilovány s květy pomerančovníku a čtyřmi rostlinnými látkami klasického London Dry ginu –  jalovec, pepřový koriandr, aromatická andělika a sladká lékořice – pro vyváženou, ovocnou chuť. Andaluská dobrodružství Charlese Tanqueraye, která ho zavedla do pomerančových hájů v Seville v 60. letech 19. století, inspirovala k vytvoření tohoto skutečně jedinečného oceňovaného ginu.

  Tanqueray Flor de Sevilla Distilled Gin se nejlépe podává s velkým množstvím ledu, prémiovým tonikem a plátkem pomeranče.

  * Stříbrná medaile – 2019 San Francisco Spirits Awards, Bronzová medaile – 2020 San Francisco Spirits Awards

 • Tanqueray Flor de Sevilla 1l 41

  Tanqueray Flor de Sevilla 1l 41,3%

  644,00 
 • Tanqueray Gin Traditional 0

  Tanqueray Gin Traditional 0,7l 43,1%

  453,00 

  Je to jednoduché. Tanqueray gin je 4x destilován a používá 4 přísady, jalovec, koriandr, anděliku a lékořici aby bylo docíleno dokonalé rovnováhy. Rovnováhy, která dělá aroma, aroma, které dělá chuť a chuť která budí zvědavost a někdy prý i závist jiných výrobců ginu. Červená vosková pečeť, předávaná z generace na generaci aby odlišila tento gin od ostatních. Dnes si můžeme vychutnat výrazný destilát, hodný své pečetě a dlouhé tradice excelentního umění destilace. Tvar láhve připomíná třídílný evropský shaker.

  Na zdraví! 

 • Tanqueray Gin Traditional 0

  Tanqueray Gin Traditional 0,7l 43,1% + 1x sklo GB

  639,00 

  Dopřejte si gin, který si užíval i sám Frank Sinatra. Špičkový Tanqueray Gin Traditional 43,1% chutná samotný i v drincích. Přesvědčte se

 • Tanqueray Gin Traditional 1l 43

  Tanqueray Gin Traditional 1l 43,1%

  601,00 

  Litrová varianta legendárního Tanqueray ginu.

 • Tanqueray Lovage 1l 47

  Tanqueray Lovage 1l 47,3%

  1149,00 

  Tanqueray Lovage
  Název „Lovage“ (libeček) je možno klamný – jakoby naznačoval, že jde o čistě libečkový gin. Zdaleka to není tak. Je to klasický jalovcový London dry gin. Tato limitovaná edice je stvořená na experimentování. Libeček je v tomto ginu důsledně propojený s ostatními rostlinami. Vznikl s pomocí Jasona Crawleyho – renomovaného barmana a muže, který vyvinul speciální stroj na míchání několika koktejlů v šejkru současně (Imperial Cocktail Shaker) – ,, The man behind the Machine „. Jason spolupracoval s lihovarnictvím Tanqueray a Diageo. Joanne McKerchar – hlavní archivářka z lihovaru Diageo dodala, že použití libečku v tomto suchém ginu bylo inspirováno originálním receptem Charlese Tanqueraya na libečkový ,, likér ”. Recept z 30. let 19. století byl nalezen mezi jeho zápisky. Základem jsou opět Tanquerayove čtyři tradiční rostliny: jalovec, koriandr, kořen anděliky a lékořice. Přidaná je však také kopřiva, heřmánek, bobulovité plody a zejména libeček, ze kterého se používají kořeny i listy. Tanqueray Lovage je aromatický, výrazný bylinkový gin. Vyrobil se v počtu pouhých 100 000 lahví. Vznikem ginu, za kterým stojí zmíněný historický recept, poukazujeme na geniální a nadčasovou mysl Charlese Tanqueraya.
   
  Tanqueray Lovage se destiluje v Anglii v Cameronbridge Distillery v destilačním kotli (pot still) s číslem deset, známém jako „Tiny Ten“. V něm se destiluje i Tanqueray N °. Ten (podle něhož dostal název). Všech osm rostlin (stejný počet jako v Tanqueray N °. Ten) se před destilací nechá spolu louhovat v pšeničném neutrálním destilátu. Tento gin je destilovaný na jedenkrát, po destilaci se přidává pouze voda, aby se zredukovala síla ginu.
   
  Křišťálově čistá barva. Bylinná jalovcová vůně s dominancí květinového heřmánku a lékořice. Chuť také jalovcová, ale vyvážená bylinnými tóny, v závěru zjemněná kořením a popraškem celerové soli.

 • Tanqueray Malacca Gin 1l 41

  Tanqueray Malacca Gin 1l 41,3%

  755,00 

  Limitované edice ginu z legendární destilérky Tanqueray.

 • Tanqueray No. Ten Gin Traditional 0

  Tanqueray No. Ten Gin Traditional 0,7l 47,3%

  755,00 

  Tento gin byl uveden na trh v roce 2000 jako nový gin západního stylu. Byl pojmenován podle elegantního destilačního zařízení číslo 10, na němž se vyrábí. Kromě čtyř bylin, které se používají pro London Dry, obsahuje Tanqueray No. TEN ještě čerstvý bílý grep, pomeranč, limetu a květ heřmánku. Zatímco jiné giny obsahují pouze kůry citrusů, Tanqueray No. TEN obsahuje celé jejich plody. Nová lahev tohoto ginu ve stylu Art Deco byla představena v roce 2014.

  Vyrábí: Tanqueray. 

 • Tanqueray No. Ten Gin Traditional 1l 47

  Tanqueray No. Ten Gin Traditional 1l 47,3%

  960,00 

  Tento gin byl uveden na trh v roce 2000 jako nový gin západního stylu. Byl pojmenován podle elegantního destilačního zařízení číslo 10, na němž se vyrábí. Kromě čtyř bylin, které se používají pro London Dry, obsahuje Tanqueray No. TEN ještě čerstvý bílý grep, pomeranč, limetu a květ heřmánku. Zatímco jiné giny obsahují pouze kůry citrusů, Tanqueray No. TEN obsahuje celé jejich plody. Nová lahev tohoto ginu ve stylu Art Deco byla představena v roce 2014.

 • Tanqueray No. Ten Grapefruit & Rosemary 1l 45

  Tanqueray No. Ten Grapefruit & Rosemary 1l 45,3%

  1299,00 

  Grapefruit a rozmarýn jsou dvě suroviny, které by konzervativní milovníci destilátů hledali v ginu jen horko těžko. Jakmile ale tuto novinku z dílny Tanqueray poprvé ochutnáte, dost možná přijdete na to, že to není až tak špatný nápad. Když se totiž spojí kvalitní suroviny s rodinnou tradicí, kterou Tanqueray fungující již od roku 1830 reprezentuje, nemůže vzniknout nic špatného. Tento lehký osvěžující gin vzniklý po čtyřnásobné destilaci si zamilujete pro jeho jemnou a vyváženou chuť, které kromě jalovce a směsi koření dominuje právě grep a rozmarýn. Namíchejte si ho s tonikem, plátkem grapefruitu a větvičkou rozmarýnu a uvidíte, že u jedné skleničky neskončíte.

 • Tanqueray Rangpur 0

  Tanqueray Rangpur 0,7l 41,3%

  699,00 

  Tanqueray Rangpur Lime Distilled Gin kombinuje exotickou limetku Rangpur se zázvorem a bobkovým listem pro úžasně svěží chuť. Limety Rangpur, vzácné ovoce pocházející z Indie, v sobě nesou veškerou limetkovou kůru a šťavnatost mandarinek, čímž povznášejí dokonalou rovnováhu Tanqueray mezi čtyřmi klasickými ginovými rostlinnými látkami –  jalovec, pepřový koriandr, aromatická andělika a sladká lékořice. Jedinečná chuť vzácných limetek Rangpur dělá z tohoto oceňovaného ginu nejlépe střežené tajemství britsko-indické tradice.

  Lime Distilled Gin Tanqueray Rangpur si nejlépe vychutnáte se spoustou ledu, prémiovým tonikem a kouskem limetky.

  *Zlatá medaile – 2020 San Francisco Spirits Awards