Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Silent Pool Gin 0

  Silent Pool Gin 0,7l 43%

  872,00 

  Naše původní inspirace pro náš oceněn gin byla čerpána z jezera Silent pool a okolních přírodních krás.
  Měsíce výzkumu jsme se věnovali nastavení přesně té správné kombinace chutí z rostlin.
  Každou složku jsme rozdělili na molekulární úroveň, identifikovali jsme chuťový profil každé složky a nejlepší způsob, jak ji získat destilačním procesem.
  Náš jedinečný čtyřstupňový proces nám umožňuje přesně kontrolovat kvalitu a chuť ginů SILENT POOL. Část rostlin, včetně bobulí jalovce, kořene lékořice, kůry kasie, kosatce a bergamotu, jsou před přemístěním do destilátu pohmožděné a macerované v základním lihu.
  Poskytují „hluboké“ a bohaté chutě.
  Pak máme infuzi džínová koše, která visí na krku našeho Holštýnsku kotle.
  Čerstvá pomerančová a limetková kůra, sušené hrušky, jalovec a polská Angelica, abychom jmenovali jen některé, povznášejí gin jasnými aromatickými látkami a bohatými citrusovými tóny.
  Choulostivější rostliny, jako jsou okvětní lístky růží, listy kaffirovej limetky, lípa a bezinky, jsou zvláště macerované v procesu, který jsme nazvali „Gin Tea Infusion“, a zbavují se tak olejů a aromatických látek, které se následně stanou součástí ginu, kterému dodávají éterické vysoké tóny parfémované limetky a květinové esence.
  Destilační proces se dokončuje pomocí vícekomorové frakční kolony a pomocí precizní kontroly nad řadou desek a chladicích trubek dokážeme dokonale vyvážit náš gin.
  Výsledný gin je jasný a květinový s nekonečnou hloubkou a složitostí, díky čemuž je oceněn G & T, ale přesto je dostatečně hladký na to, aby se popíjel i čistý. Každou láhev Silent Pool Gin vyrábíme na místě, od vážení rostlin a destilace až po vložení zátky do láhve.
  Původně jsme fľašovali ručně. Naše automatizovaná linka na plnění do lahví byla zakoupena v roce 2018.

 • Silent Pool Gin citrus 0

  Silent Pool Gin citrus 0,7l 43%

  846,00 


   

  Silent Pool Rare Citrus Gin

  je prvním trvalým přírůstkem do rodiny Silent pool ginů.

  Inovativní a lákavý gin využívající komplexní chutě některých z nejvzácnějších citrusových plodů, které najdete na světě.

  Nenechte se mýlit – toto není „ochucený“ gin!

  Tento produkt je mistrovsky namíchaný, jehož výsledkem je krásně aromatický gin s jedinečnou chutí.

  Jasné a šťavnaté tóny jsou vyvážené jemně sladkými, lákavě bohatými a jemně kořeněnými tóny pro chuťový zážitek jako žádný jiný.

 • Silent Pool Gin Rosé 0

  Silent Pool Gin Rosé 0,7l 43%

  1111,00