Silent Pool Gin 0,7l 43%

872,00 

Katalogové číslo: 5060411480001 Kategorie: Štítek:

Co je Silent Pool Gin 0,7l 43% ❓

Naše původní inspirace pro náš oceněn gin byla čerpána z jezera Silent pool a okolních přírodních krás.
Měsíce výzkumu jsme se věnovali nastavení přesně té správné kombinace chutí z rostlin.
Každou složku jsme rozdělili na molekulární úroveň, identifikovali jsme chuťový profil každé složky a nejlepší způsob, jak ji získat destilačním procesem.
Náš jedinečný čtyřstupňový proces nám umožňuje přesně kontrolovat kvalitu a chuť ginů SILENT POOL. Část rostlin, včetně bobulí jalovce, kořene lékořice, kůry kasie, kosatce a bergamotu, jsou před přemístěním do destilátu pohmožděné a macerované v základním lihu.
Poskytují „hluboké“ a bohaté chutě.
Pak máme infuzi džínová koše, která visí na krku našeho Holštýnsku kotle.
Čerstvá pomerančová a limetková kůra, sušené hrušky, jalovec a polská Angelica, abychom jmenovali jen některé, povznášejí gin jasnými aromatickými látkami a bohatými citrusovými tóny.
Choulostivější rostliny, jako jsou okvětní lístky růží, listy kaffirovej limetky, lípa a bezinky, jsou zvláště macerované v procesu, který jsme nazvali „Gin Tea Infusion“, a zbavují se tak olejů a aromatických látek, které se následně stanou součástí ginu, kterému dodávají éterické vysoké tóny parfémované limetky a květinové esence.
Destilační proces se dokončuje pomocí vícekomorové frakční kolony a pomocí precizní kontroly nad řadou desek a chladicích trubek dokážeme dokonale vyvážit náš gin.
Výsledný gin je jasný a květinový s nekonečnou hloubkou a složitostí, díky čemuž je oceněn G & T, ale přesto je dostatečně hladký na to, aby se popíjel i čistý. Každou láhev Silent Pool Gin vyrábíme na místě, od vážení rostlin a destilace až po vložení zátky do láhve.
Původně jsme fľašovali ručně. Naše automatizovaná linka na plnění do lahví byla zakoupena v roce 2018.