Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Mintis Gin Amarena 0

  Mintis Gin Amarena 0,7l 41,8%

  735,00 

  Vychutnejte si ručně sbírané botanicals v italském řemeslném ginu. Dopřejte si Mintis Gin Amarena 41,8% s tóny kandovaných třešní v hlavní roli

 • Mintis Gin Blackcurrant 0

  Mintis Gin Blackcurrant 0,7l 41,8%

  599,00 

  Nechte se unést výraznou a podmanivou vůní zralého černého rybízu spolu s divokým jalovcem, piemontskými bylinami a lehkým dotekem máty z Pancalieri.

  Mintis Ribesa přináší vůni černorybízového sorbetu s mátou a jalovcem spolu s kořenitou a plnou chutí s dlouhým ovocným koncem. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem nebo v koktejlu Bramble.

  Mintis Gin je ručně vyráběný rodinou Vergnano v italském regionu Piemonte vakuovou destilací pro dosažení výraznější vůně a chuti. Díky přírodním ingrediencím bez použití barviv a bez přidaného cukru přináší autentickou a svěží chuť Itálie. Je navíc bezlepkový a veganský.

  Výrazná láhev inspirovaná čerstvým svazkem máty vyzdvihuje hlavní atributy Mintis Ginu, vybízí k ochutnání a bude Vám připomínat atmosféru letních večerů.

  Tip na podmanivý drink – Ribes Nero Bramble

  Do shakeru s ledem nalijte 4 cl Mintis Ribesa, 2 cl Grenadiny a 1 cl lime juice. Dobře protřepejte a přelijte do sklenice s ledem. Ozdobte malinami a čerstvou mátou.

  Mintis Ribesa & Bitter Rose

  • 4cl Mintis Ribesa
  • 1/2 plechovky Kinley Bitter Rose
  • Led
  • Ovoce a máta na ozdobu (jahody, borůvky, maliny…, může být i mražené)

  Do sklenice s ledem nalij Mintis Ribesa a opatrně po skle přilij půl plechovky Kinley Bitter Rose. Přidej kousky ovoce a máty, jemně jednou promíchej. 

  Na zdraví! 

 • Mintis Gin Clementine 0

  Mintis Gin Clementine 0,7l 41,8%

  735,00 

  Vychutnejte si ručně sbírané botanicals v italském řemeslném ginu. Dopřejte si Mintis Gin Clementine 41,8%, kde hlavní roli hrají tóny mandarinek a jalovce

 • Mintis Gin Originale 0

  Mintis Gin Originale 0,7l 41,8%

  599,00 

  Užijte si pravé a ručně sbírané bylinky v italském řemeslném ginu. Dopřejte si Mintis Gin Originale 41,8%, ve kterém září máta Pancalieri a toskánský jalovec