Mintis Gin Blackcurrant 0,7l 41,8%

790,00 

Katalogové číslo: 8595676600200 Kategorie: Štítek:

Co je Mintis Gin Blackcurrant 0,7l 41,8% ❓

Nechte se unést výraznou a podmanivou vůní zralého černého rybízu spolu s divokým jalovcem, piemontskými bylinami a lehkým dotekem máty z Pancalieri.

Mintis Ribesa přináší vůni černorybízového sorbetu s mátou a jalovcem spolu s kořenitou a plnou chutí s dlouhým ovocným koncem. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem nebo v koktejlu Bramble.

Mintis Gin je ručně vyráběný rodinou Vergnano v italském regionu Piemonte vakuovou destilací pro dosažení výraznější vůně a chuti. Díky přírodním ingrediencím bez použití barviv a bez přidaného cukru přináší autentickou a svěží chuť Itálie. Je navíc bezlepkový a veganský.

Výrazná láhev inspirovaná čerstvým svazkem máty vyzdvihuje hlavní atributy Mintis Ginu, vybízí k ochutnání a bude Vám připomínat atmosféru letních večerů.

Tip na podmanivý drink – Ribes Nero Bramble

Do shakeru s ledem nalijte 4 cl Mintis Ribesa, 2 cl Grenadiny a 1 cl lime juice. Dobře protřepejte a přelijte do sklenice s ledem. Ozdobte malinami a čerstvou mátou.

Mintis Ribesa & Bitter Rose

  • 4cl Mintis Ribesa
  • 1/2 plechovky Kinley Bitter Rose
  • Led
  • Ovoce a máta na ozdobu (jahody, borůvky, maliny…, může být i mražené)

Do sklenice s ledem nalij Mintis Ribesa a opatrně po skle přilij půl plechovky Kinley Bitter Rose. Přidej kousky ovoce a máty, jemně jednou promíchej. 

Na zdraví!