Zobrazen 1. – 16. z 39 výsledků

 • Dictador 100 Months Orange 0,7l 40%

  618,00 

  Skvělý kolumbijský rum zrál 100 měsíců v sudech po bourbonu a pak se v něm macerovala pomerančová kůra. Tomu říkáme základ pro parádní koktejlový zážitek.

 • Dictador 12y 0,7l 40%

  725,00 

  Komplexní blend stařených rumů se středně plným tělem a plnou, bohatou chutí.

  Dictador 12yo je vyroben fermentací panenské cukrové třtiny z Kolumbie, která se poté destiluje v měděných kotlích a ocelové destilační koloně. Dictador je stařen v použitých dubových sudech pomocí metody solera po dobu 12 let a poté lahvován pod neustálým dohledem, aby byl zachován vysoký standard výroby.

  Bohatá jantarová barva s odstíny červené. Vůně karamelu, medu, sušených plodů, lehký závan kávy a nakonec dubové aroma. Jemná a kulatá chuť karamelu, kakaa a medu s náznakem kávy. Závěr je lehce dubový s komplexně doznívající chutí.

  Složení: destilát z cukrové třtiny. 

  Vyrábí: Dictador.

   

 • Dictador 2 Master Niepoort 1978 0,7l 48% / Rok lahvování 2021

  23333,00 
 • Dictador 2 Masters Royal Tokaji 42y 0,7l 46,2% GB

  18999,00 

  Rum, který zrál neuvěřitelných 42 let.

 • Dictador Aurum 0,7l 40%

  2121,00 

  Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací. Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem. Aurum je blendem rumů 25 až 35 let starých, které zrály v sudech po bourbonu a následně v sudech po sherry. Vytvořen byl jako pocta dlouhotrvající rodinné tradici a jde o hluboce elegantní, sofistikovaný rum. Aroma: rafinované tóny praženého medu, kolumbijské kávy, hořké čokolády a dubového dřeva. Chuť: velmi jemná s doteky nugátu, koření, kolumbijské kávy a hořké čokolády. Závěr: dlouhý, komplexní, doplněný o jemný tón dřeva.

 • Dictador Capitulo Uno American Oak Cask 20y 2000 0,7l 41% / Rok lahvování 2020

  4099,00 

  Dictador přichází s novou serií rumů, která přináší různé rumy z různých zemí a sudů.

 • Dictador Capitulo Uno American Oak Cask 22y 1998 0,7l 42% / Rok lahvování 2020

  4999,00 

  Další skvělý kousek ze série Dictador Capitulo Uno American Oak.

 • Dictador Capitulo Uno Port Cask 20y 2000 0,7l 43% GB / Rok lahvování 2020

  3666,00 

  Kolumbijský rum Dictador destilovaný v roce 2000, který zrál 20 let v sudech po portském.

 • Dictador Capitulo Uno Sherry Cask 24y 1996 0,7l 44% L.E. / Rok lahvování 2020

  4555,00 

  Skvělý rum pocházející z Distilleria Colombiana zrající od roku 1996 v sudech po sherry.

 • Dictador Colombian Aged Gin Ortodoxy 0

  Dictador Colombian Aged Gin Ortodoxy 0,7l 43%

  733,00 

  Ortodoxy se vyrábí podobně jako rum. Po destilaci zraje v sudech, které kdysi obsahovaly Dictador Rum. Úžasně měkký gin s očekávanou chutí jemného rumu!

  Dictador Colombian Aged je gin, který vznikl na popud dřívějšího prezidenta firmy Dictador Dario Parry jako reakce na jeho četné návštěvy britského království, kde se pro něho gin stal božským nápojem. Po návratu do Kolumbie zkoušel mnoho receptů, a když objevil ten pravý nechával si ho několik let vyrábět pouze pro svou osobní potřebu.

  Na zdraví! 

 • Dictador Colombian Aged Gin Treasure 0

  Dictador Colombian Aged Gin Treasure 0,7l 43%

  807,00 

  Nádherný Gin z ronérie Dictador vyzrálý v sudech po rumu. Zrání 6 měsíců dodá Ginu krásné tóny dřeva a trochu vanilky. Tím se vytvoří další kořenitá chuť s náznaky sušeného ovoce.

  Nezaměnitelná chuť Dictador Premium Colombian Treasure gin je založena na jedinečné surovině – kolumbijském ovoci – citrónové mandoře (mandarinka -citrón), která spojuje exotickou sladkou chuť mandarinky a kyselost citronu, čímž nabízí výslednou fantastickou rovnováhu sladké a kyselé chutě.

  Na zdraví! 

 • Dictador Episodio 1 American Oak Cask 16y 2005 0,7l 50% / Rok lahvování 2021

  2469,00 
 • Dictador Episodio 1 American Oak Cask 1999 0,7l 43% L.E.

  2859,00 
 • Dictador Episodio 1 Port Cask 20y 2001 0,7l 44% L.E. / Rok lahvování 2021

  3963,00 

  Dictador je exkluzivní kolumbijský rum s historií sahající až do 19. století. Základem je jeho důsledná výroba a recept, který přísně střeží rodina Parra – třetí generace Dictador Master Blenders. Koncem 18. století byl daňový úředník Severo Arango y Ferro vyslán do přístavního města Cartagena de Indias v Nueva Granada (dnešní Kolumbie) – do jedné z prvních oblastí v Jižní Americe, ve kterých se začala pěstovat cukrová třtina. Měl zlepšit výběr daní pro španělskou korunu ve španělských koloniích v Americe. Jeho nekompromisní a mocná povaha mu tak zaručila ,,jméno“ Dictador. A pak přišel moment, kdy se zamiloval na první pohled (a chuť) – když objevil rum. Jeho oddanost a náklonnost k tropickému elixíru ho přivedla k tomu, že se stal klíčovým obchodníkem s exotickými destiláty z cukrové třtiny, které v té době byly považovány za regionální platidlo.
   
  Počátek rumu Dictador je ponořen do bohaté historie Kolumbie, která se datuje od roku 1913, kdy byla založena společnost Destileria Colombiana – téměř 180 let od první zmínky o Dictadorovi ji založil jeden z jeho potomků. Rodina Parra – Master Blenders rumu Dictador – už tři generace přetváří své rodinné tradice na mistrovské umění.
   
  V roce 2009 zažil Dictador ,,znovuzrození“ – pro značku nastal zlomový bod, kdy mezinárodní investoři pomohli rumu Dictador stát se jedním z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších kolumbijských rumů na světě. Rumy Hernana Parry byly mnohokrát oceněny na mezinárodních soutěžích včetně zlatých medailí na World Spirit Awards , San Francisco World Spirit Competition, Miami Rum Festival a Tokyo Whisky and Spirits Competition.
   
  ,, Episodio Uno „
  Dictador Episodio Uno je pokračováním sérií limitované edice rumů zrajících pod dohledem samotného Master Blendera Hernana Parru. Příběh pokračuje explozí jedinečných chutí inspirovaných živou kolumbijskou tradicí. Tato nová kapitola v moderní historii rumu ztělesňuje tvrdou práci rodiny Parra a srdce, které vložili do vytváření rumu nejvyšší kvality. Dictador Episodio Uno je sbírka rumů zrajících v americkém dubu po portském a sherry.
   
  Dictador Episodio Uno Port Cask 2001
  Ve vůni dominuje vzácný mahagon. Vlašské ořechy a mandle pokryté čokoládovou polevou dodávají rumu hluboké a bohaté aroma doprovázenou zázvorem, bílými květy, náznaky levandule, švestek a fíků. Chuť se otevírá jemnou vanilkou a špetkou dubového koření. Dotváří ji čerstvě upečené pečivo s jahodovým džemem. Opět dubové koření – i v závěru zajímavě vyniká – s hřebíčkem a anýzem na pozadí ovocných poznámek vína Pinot Noir.

 • Dictador Episodio 1 Port Cask 22y 1999 0,7l 43% / Rok lahvování 2021

  3639,00 
 • Dictador Episodio 1 Sherry Cask 16y 2005 0,7l 44% / Rok lahvování 2021

  3669,00 

  Dictador je exkluzivní kolumbijský rum s historií sahající až do 19. století. Základem je jeho důsledná výroba a recept, který přísně střeží rodina Parra – třetí generace Dictador Master Blenders. Koncem 18. století byl daňový úředník Severo Arango y Ferro vyslán do přístavního města Cartagena de Indias v Nueva Granada (dnešní Kolumbie) – do jedné z prvních oblastí v Jižní Americe, ve kterých se začala pěstovat cukrová třtina. Měl zlepšit výběr daní pro španělskou korunu ve španělských koloniích v Americe. Jeho nekompromisní a mocná povaha mu tak zaručila ,,jméno“ Dictador. A pak přišel moment, kdy se zamiloval na první pohled (a chuť) – když objevil rum. Jeho oddanost a náklonnost k tropickému elixíru ho přivedla k tomu, že se stal klíčovým obchodníkem s exotickými destiláty z cukrové třtiny, které v té době byly považovány za regionální platidlo.
   
  Počátek rumu Dictador je ponořen do bohaté historie Kolumbie, která se datuje od roku 1913, kdy byla založena společnost Destileria Colombiana – téměř 180 let od první zmínky o Dictadorovi ji založil jeden z jeho potomků. Rodina Parra – Master Blenders rumu Dictador – už tři generace přetváří své rodinné tradice na mistrovské umění.
   
  V roce 2009 zažil Dictador ,,znovuzrození“ – pro značku nastal zlomový bod, kdy mezinárodní investoři pomohli rumu Dictador stát se jedním z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších kolumbijských rumů na světě. Rumy Hernana Parry byly mnohokrát oceněny na mezinárodních soutěžích včetně zlatých medailí na World Spirit Awards , San Francisco World Spirit Competition, Miami Rum Festival a Tokyo Whisky and Spirits Competition.
   
  ,, Episodio Uno „
  Dictador Episodio Uno je pokračováním sérií limitované edice rumů zrajících pod dohledem samotného Master Blendera Hernana Parru. Příběh pokračuje explozí jedinečných chutí inspirovaných živou kolumbijskou tradicí. Tato nová kapitola v moderní historii rumu ztělesňuje tvrdou práci rodiny Parra a srdce, které vložili do vytváření rumu nejvyšší kvality. Dictador Episodio Uno je sbírka rumů zrajících v americkém dubu po portském a sherry.

  Dictador Episodio Uno Sherry Cask 2005
  Vanilka, levandule a nové koření zvýrazněné dubovými tóny a letním bobulovým ovocem vytvářejí svěží sametovou vůni. Nakonec ji zvýrazní opečené marshmallows s banánem. V chuti znovu objevujeme svěží letní ovoce – převládají švestky s nádechem lesních jahod. Zemité tóny čerstvé borovice, vlašských a lískových oříšků se ke konci jakoby přeměňují na jemnou mléčnou čokoládu.