Zobrazuji všech 11 výsledků

 • Beefeater 24 Gin Traditional 0

  Beefeater 24 Gin Traditional 0,7l 45%

  600,00 

  Aby vznikl dokonale vyvážený gin, získává se 12 nejkvalitnějších rostlinných přísad po celém světě.

 • Beefeater Blackberry 0

  Beefeater Blackberry 0,7l 37,5%

  470,00 

  Lihovar Chelsea, která se nachází na ulici Cale, se otevírá pod kontrolou rodiny Taylor. Toto se uvádí jako vůbec první zmínka o Beefeater ginu. James Burrough, zakladatel Beefeater Gin se narodil v Devonu. Kariéra farmaceuta ho přivedla až do Toronta. V roce 1863 se Burrough vrací do Londýna a kupuje palírnu Chelsea za 400 liber. Vyrábí likéry, ovocné džemy a razníky. Mezi své zákazníky radil i prestižní společnost Fortnum & Mason. V roce 1908 se výroba Beefeateru přesouvá na Hutton Road v Lambeth. Pálenice je pojmenována podle svého předchůdce na Cale Street, aby si udržela své dědictví, zatímco výroba se zvyšuje díky nákupu nejnovějšího destilačního zařízení. V roce 1987 Beefeater opouští rodinu Burrough po téměř 100 letech a prodává se společnosti Whitbread. Psal rok 2005 kdy Beefeater Dry Gin získává Pernod Ricard a začíná program reinvestic do značky.
   
  Beefeater Blackberry
  Jedná se o šťavnatý gin s komplexními tóny klasické jalovce Beefeater, citrusů a květin s dlouhým, osvěžujícím závěrem. Ve vůni cítit zralé, podzimní citrusové plody s jemnými tóny pelargónie, které zvyšují komplexnost. Perfektní pro ostružinové vylepšení ve vašem klasickém gin & toniku nebo smíšené v koktejlu.
   

 • Beefeater Blood Orange 0

  Beefeater Blood Orange 0,7l 37,5%

  360,00 

  Po velmi úspěšné růžové interpretaci Beefeater Pink přichází na český trh nový ochucený gin Beefeater Blood Orange, který staví na dlouhé historii experimentování, díky níž zakladatel značky Beefeater James Burrough vyrobil svůj první Orange Gin za použití pomerančů z londýnského ikonického ovocného trhu Covent Garden. Dnes je Beefeater Blood Orange odborně vyráběn v Londýně pod dohledem zkušeného master distillera Desmonda Payna MBE, světového průkopníka v odvětví moderního ginu. 

  Po vydestilování se do ginu Beefeater Dry přidávají přírodní esence červených pomerančů, které ginu Beefeater Blood Orange dodávají výraznou vůní a chuť krvavých pomerančů, současně v něm ale zůstavají jasně rozpoznatelné tóny jalovce. Beefeater Blood Orange je delikátní a osvěžující gin.

 • Beefeater Blood Orange 0

  Beefeater Blood Orange 0,7l 37,5% + 1x sklo GB

  489,00 

  Londýnský Beefeater Blood Orange gin je přesně tak svěží, jak v láhvi vypadá.

 • Beefeater Blood Orange 1l 37

  Beefeater Blood Orange 1l 37,5%

  499,00 

  Gin Beefeater Blood Orange přichází jako novinka na český trh. Po vydestilování se do ginu Beefeater Dry přidávají přírodní esence červených pomerančů, čímž vzniká delikátní a osvěžujíci gin.

  Tradiční suchý gin stoupá do hvězdných výšin. Je dokonale citrusový, s hořkosladou chutí pomerančů, která si dokonale rozumí s lesními notami jalovce a lehce zemitým základem. Díky výrazné chuti si ho užijete i samostatně, ale zejména jako základ osvěžujících míchaných drinků – Gin&Tonic, Tom Collins, nebo třeba se zázvorovou limonádou.

 • Beefeater Gin 0

  Beefeater Gin 0,7l 40%

  370,00 

  Tradiční londýnský Beefeater Gin je nesmrtelná klasika. Přidejte led, tonik a plátek citronu či pomeranče a skvělý drink je na světě. Na vaše zdraví!

 • Beefeater Gin 0

  Beefeater Gin 0,7l 40% + 1x sklo GB

  512,00 

  Tahle britská klasika prostě nezklame.

 • Beefeater Gin 1l 40%

  Beefeater Gin 1l 40%

  439,00 

  Beefeater je jedinečný destilát, který se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Destilace probíhá v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

  Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. V jeho chuti můžete ucítit jalovec, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku. Představuje výborný základ pro různé koktejly.

  Vyrábí: Beefeater. 

   

   

 • Beefeater Gin Pink 0

  Beefeater Gin Pink 0,7l 37,5% + 1x sklo GB

  489,00 

  Beefeater Pink Strawberry je nový vzrušující pink gin zrozen z receptury klasického Beefeater London Dry ginu s přídavkem přírodního jahodového…

 • Beefeater Pink 1l 37

  Beefeater Pink 1l 37,5%

  540,00 

  Základem pro Beefeater Pink je klasický vysoce kvalitní gin Beefeater, až na konci destilačního procesu se přidávají přírodní jahodové esence, díky čemuž gin získá výraznou růžovou barvu a novou jahodovou vůní. V chuti i vůni samozřejmě poznáte jahody, nicméně tento gin nezapře kořeny v klasickém Beefeater Dry gin, v závěru proto neminete půvabné tóny jalovce. Beefeater Pink gin je velice svěží, proto jej vřele doporučujeme do letních ovocných koktejlů. 

  Beefeater je jedinečný destilát, který se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Destilace probíhá v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

   

   

   

 • Beefeater Zesty Lemon 0

  Beefeater Zesty Lemon 0,7l 37,5%

  404,00 

  Beefeater Zesty Lemon Gin se inspiroval zakladatelem Jamesem Burroughem, který vybral pouze ty nejčerstvější citrony z londýnského trhu Covent Garden a vytvořil nový, citrusový twist na klasickém Beefeater London Dry Gin.

  Nádech citronu, oslava jedné z  devíti ikonických rostlinných látek, přináší svěžest s přídavkem výhradně přírodních chutí, bez přidaného cukru a bez kompromisů v dokonalosti.

  Přelijte ledem a zalijte tonikem, kolečkem citronu a snítkou tymiánu pro citrusový nádech klasického G&T nebo si vychutnejte v koktejlu.

  Na zdraví!