Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Barcelo Organics 0,7l 37,5%

  540,00 

  Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

 • Ron Barceló Añejo 4y 0,7l 37,5%

  445,00 

  Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

 • Ron Barcelo Cream 0

  Ron Barcelo Cream 0,7l 17%

  475,00 

  Jemný likér od značky Barceló, jehož základem je 4letý rum Ron Barcelo Anejo a ta nejjemnější smetana, společně tvoří opravdu lahodný smetanový…

 • Ron Barcelo Dorado 1l 37,5%

  557,00 
 • Ron Barcelo Gran Anejo 4y 1,75l 37,5%

  1050,00 

  Ron Barceló Gran Anejo je vynikající směs nejlepších dominikánských rumů zrající až čtyři roky v sudech z amerického dubu. Pro Ron Barceló Anejo je příznačná nazlátle červená barva a jemné aroma. Je vyhledáván milovníky rumu pro svou bohatou a plnou chuť. Barceló Anejo je vynikající čistý nebo v míchaném nápoji.

  Informace o alergenech.

  Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

 • Ron Barceló Gran Platinum 0,7l 37,5%

  565,00 

  Ron Barcelo Gran Platinum

  je alkoholický nápoj vyrobený destilacícukrové třtiny, následně pak stařený minimálně 6 let v amerických dubových…

 • Ron Barcelo Imperial 8y 0,7l 38%

  553,00 

  Ron Barceló Imperial je specialita, která vzniká výběrem nejlepší karibské cukrové třtiny, za přísného dodržování tradiční staré rodinné výroby. Pro Ron Barceló Imperial jsou používány velmi staré rumy, které zrají po dobu nejméně deseti let v dubových sudech.

  Má brilantní jantarovou barvu s měděným nádechem. V chuti cítíme známky skotského másla, vůní sladkého karamelu, sušených jablek a hrušek a hnědé koření, v závěru dlouhý ovocný karamelový s dotekem tabákových listů a pepře

  V letech 1999 a 2000 byl mezi 137 soupeřícími značkami rumu oceněn Chicagským institutem zkoumání nápojů (Beverage Tastings Institute of Chicago) nejvyšším hodnocením (97 bodů ze 100). Porota označila Ron Barceló Imperial jako „prvotřídní alkoholický nápoj světové úrovně“. Imperial je rodinné stříbro značky Barceló. Své mimořádné vlastnosti získává díky zrání v sudech z amerického dubu. Vzhledem k velice přísným požadavkům na kvalitu se tohoto jedinečného nápoje každoročně vyrobí pouze omezené množství. Ron Barceló Imperial je vysoce uznávaný pro své bohaté složení, lehké chuťové tóny.

 • Ron Barcelo Imperial Onyx 10y 0,7l 38% L.E.

  927,00 

  Barceló Imperial Onyx je směs rumů, zrající 10 let v sudech po bourbonu se stupněm „heavy char“ (ostatní prémiové rumy zrají v sudech se stupněm „medium-light char“). Filtrované onyxovými kameny, které dodávají Barceló Imperial Onyx mystiku, která charakterizuje tento rum nebývalé intenzity. Je jedinečně odlišný od ostatních dominikánských rumů, protože se vyrábí z fermentované šťávy z cukrové třtiny a ne z melasy. Výsledkem je hladší, kulatější chuť, která ukazuje skutečné vlastnosti cukrové třtiny.

  Cukrová třtina, která je zdrojem pro Barceló Imperial Onyx, se pěstuje v Dominikánské republice (oproti jiným výrobcům rumů, kteří získávají cukrovou třtinu nebo melasu na volném trhu). Tento závazek kvality zajišťuje, že do Barceló Imperial Onyx se dostane pouze ta nejlepší a nejskvělejší cukrová třtina.

  Barceló používá několik opatření ke snížení své uhlíkové stopy. V důsledku toho se Barceló Rum stal prvním rumem na světě, který získal uhlíkově neutrální status v rámci licence Bilan Carbone®.

  Na zdraví! 

 • Siboney 34 0

  Siboney 34 0,7l 34%

  485,00 

  Siboney N°34 je sladký rumový likér původem z Dominikánské republiky.