Ron Barcelo Imperial Onyx 10y 0,7l 38% L.E.

944,00 

Katalogové číslo: 7461323129183 Kategorie: Štítek:

Co je Ron Barcelo Imperial Onyx 10y 0,7l 38% L.E. ❓

Barceló Imperial Onyx je směs rumů, zrající 10 let v sudech po bourbonu se stupněm „heavy char“ (ostatní prémiové rumy zrají v sudech se stupněm „medium-light char“). Filtrované onyxovými kameny, které dodávají Barceló Imperial Onyx mystiku, která charakterizuje tento rum nebývalé intenzity. Je jedinečně odlišný od ostatních dominikánských rumů, protože se vyrábí z fermentované šťávy z cukrové třtiny a ne z melasy. Výsledkem je hladší, kulatější chuť, která ukazuje skutečné vlastnosti cukrové třtiny.

Cukrová třtina, která je zdrojem pro Barceló Imperial Onyx, se pěstuje v Dominikánské republice (oproti jiným výrobcům rumů, kteří získávají cukrovou třtinu nebo melasu na volném trhu). Tento závazek kvality zajišťuje, že do Barceló Imperial Onyx se dostane pouze ta nejlepší a nejskvělejší cukrová třtina.

Barceló používá několik opatření ke snížení své uhlíkové stopy. V důsledku toho se Barceló Rum stal prvním rumem na světě, který získal uhlíkově neutrální status v rámci licence Bilan Carbone®.

Na zdraví!