Diplomatico 🥃 dobrý rum z Venezuely

Prémiová značka rumu Diplomatico pocházející z Venezuelské likérky obklopenou palmami prostě musí ochutnat každý, kdo má rád kvalitní rumy.

Diplomatico je exkluzivní rum vysoké kvality, který vytvořil venezuelský šlechtic Don Juancho Nieto Melendéz, jehož podobizna je zobrazena na lahvi. Život tohoto cestovatele a milovníka prémiových rumů je v destilérce oslavován dodnes.

Diplomatico se vyrábí z křišťálově čisté přírodní vody, která teče v místní rezervaci Terapaima a melasy s medem pocházející z cukrové třtiny, rostoucí na blízké plantáži.

rum Diplomatico z Venezuely

Rum je destilován v destilačních zařízeních z různých materiálu, které mu dodávají specifickou chuť. Od jemnějších druhů, přes výraznější druhy, až po těžší rumy s velmi silnou a unikátní chutí. K těm se vyrábí speciální Diplomatico čokoláda, podporující vychutnání jejich sytého a plného buketu.

Po destilaci zraje rum v dubových sudech 4 – 12 let. V jeho chuti objevíte širokou škálu aromat, kokos, med, kávu, krémovou chuť, tropické ovoce, dřevo nebo citrusy.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general