Bols Green Banana 0,7l 17%

279,00 

Katalogové číslo: 8716000964885 Kategorie: , Štítek:

Co je Bols Green Banana 0,7l 17% ❓

 

Lucas Bols je nejstarší značka destilátů na světě a jedna z nejstarších stále aktivních nizozemských společností. V návaznosti na dědictví sahající do roku 1575 jsme pro naše portfolio prémiových a superprémiových značek osvojili umění destilace, míchání starých receptur s novými příchutěmi. Naše vysoce kvalitní výrobky se prodávají ve více než 110 zemích světa. Máme portfolio více než 20 značek z celé řady lihovin včetně likérů, genever, ginu a vodky.

Lucas Bols je na prvním místě v sortimentu likérů na celém světě (s výjimkou USA) a je největším hráčem na světě v segmentu genever.

 

Bols green banana

je krásný smaragdově zelený likér a dodává jemnou příchuť zeleného banánu s náznaky citrusů a bylin. Bols Green Banana, který je méně sladký než likér Bols Banana, je obzvláště vhodný pro koktejly propracovanějšími druhu. Vyrobeno výhradně z přírodních surovin.

Jemná sladkost tohoto likéru dodává koktejlum, jako je Green Banana Collins a Green Caipiroska, jedinečný šmrnc, ale je také velmi chutná ve směsi s hořkým citronem, 7-Up nebo sprite. Bols Green Banana, který nese příchuť zeleného ovoce dříve než zralého, má mírné citrusové podnebí a jemný bylinkový podtón.