Rumový kalendář 2021

Add your review
Product is rated as #1 in category Rumy
9.1

Rumový adventní kalendář je parádní dárek pro všechny, kteří si rádi vychutnají dobrý rum. 24 lahviček s vybranými rumy potěší a čas před Vánocemi bude každý den veselejší.

Rumový kalendář 2021
Rumový kalendář 2021

Popis

Předvánoční čas nabízí spoustu různých tradic a zábavy. Jako dítě jste jistě měli adventní kalendář s čokoládami různých vánočních tvarů, ze kterého jste s radostí postupně ujídali, až do Štědrého dne. Každý den jednu čokoládu.

Dnes si můžete pořídit Rumový kalendář 2021, ve kterém je místo čokolády na každý den malá lahvička rumu. Všechny lahvičky jsou označeny pouze dnem a sestavili je dánští specialisté, kteří vybrali ty nejlepší rumy různých příchutí a vůní. Pocítíte aromata koření, ovoce, medu, kouřová, chuť dřevěných dubů, ve kterých rumy ležely a určitě dojde i na vůni příslovečné čokolády.

To vše je zabaleno ve velmi stylové krabici červenohnědé barvy, připomínající barvu rumu. Jednotlivá políčka ukrývají miniaturky s rumem a balení je doplněno o dvě krásné skleničky tulipánového tvaru, které vám umocní zážitek vychutnání si kvalitních rumů a jejich degustaci. V rumovém kalendáři jsou také notesy, kde si můžete zapisovat, jaké jste v jednotlivých lahvičkách pocítili vůně a chutě a zážitky s nimi spojené. Rumový kalendář 2021 je ideální dárek pro milovníka rumu i rumové znalce.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general