Bombay Sapphire Sunset Special Edition Gin 0,5l 43%

566,00 

Katalogové číslo: 7640175743277 Kategorie: Štítek:

Co je Bombay Sapphire Sunset Special Edition Gin 0,5l 43% ❓

 

Thomas Dakin v 1760 otevřel v severoanglickém Warringtonu lihovar, který o 100 let později převzala pálenice Greenall’s.

V roce 1959 nechal newyorský dovozce lihovin Allan Subin vyrábět pro americký trh typický anglický gin založen právě na receptuře Thomase Dakina s názvem The Original Bombay Dry Gin.

Čistá hranatá láhev s bílou etiketou která zobrazuje královnu Viktorii dodnes dokonale koresponduje s obsahem, chutným nekomplikovaným ginem London Dry.

Bombay Sapphire Sunset

je obohacen o hřejivé koření a hořkosladkou španělskou mandarinku. Je to dokonalý gin na odpočinek s přáteli, když slunce zapadá a den se stává nocí.

Unikátní aromatický výraz vůně Bombay Sapphire, který kombinuje deset originálních exotických rostlin BOMBAY SAPPHIRE s dalšími třemi – zlatou kurkumou, indickým bílým kardamonem a španělskou mandarinkou a vytváří komplexní, ale nádherně vyvážený a zářivý gin.

BOMBAY SAPPHIRE SUNSET je dokonalý „západ slunce“, nejlépe si ho můžete vychutnat v klasice Sunset & Tonic doplněném pomaračom a badyánem. Unikátní doplněk pomeranče je jednoduchá, ale nápadná obloha, která zvýrazňuje botanickou chuť této jedinečné speciální edice.