Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Bombay Sapphire East London Dry Gin 0

  Bombay Sapphire East London Dry Gin 0,7l 42%

  599,00 
 • Bombay Sapphire Gin Traditional 1l 40%

  Bombay Sapphire Gin Traditional 1l 40%

  560,00 

  Gin Bombay Sapphire patří do kategorie London Dry ginů. Vyrábí se již od roku 1761 a je zdaleka nejrozšířenějším a nejpopulárnějším ginem na celém světě. K jeho výrobě se používá skotské obilí a 10 bylinných příměsí, které se přidávají k původní chuti jalovce. Unikátní způsob výroby, výborná kvalita použitých ingrediencí a jejich vzájemná vyváženost, zaručují Bombay Sapphire jeho nezaměnitelný charakter. Bombay Sapphire si můžete vychutnat čistý, na ledu nebo v koktejlech.

  Složení: voda, jalovcový destilát. 

  Vyrábí: Bombay Sapphire. 

 • Bombay Sapphire Sunset Special Edition Gin 0

  Bombay Sapphire Sunset Special Edition Gin 0,5l 43%

  489,00 

   

  Thomas Dakin v 1760 otevřel v severoanglickém Warringtonu lihovar, který o 100 let později převzala pálenice Greenall’s.

  V roce 1959 nechal newyorský dovozce lihovin Allan Subin vyrábět pro americký trh typický anglický gin založen právě na receptuře Thomase Dakina s názvem The Original Bombay Dry Gin.

  Čistá hranatá láhev s bílou etiketou která zobrazuje královnu Viktorii dodnes dokonale koresponduje s obsahem, chutným nekomplikovaným ginem London Dry.

  Bombay Sapphire Sunset

  je obohacen o hřejivé koření a hořkosladkou španělskou mandarinku. Je to dokonalý gin na odpočinek s přáteli, když slunce zapadá a den se stává nocí.

  Unikátní aromatický výraz vůně Bombay Sapphire, který kombinuje deset originálních exotických rostlin BOMBAY SAPPHIRE s dalšími třemi – zlatou kurkumou, indickým bílým kardamonem a španělskou mandarinkou a vytváří komplexní, ale nádherně vyvážený a zářivý gin.

  BOMBAY SAPPHIRE SUNSET je dokonalý „západ slunce“, nejlépe si ho můžete vychutnat v klasice Sunset & Tonic doplněném pomaračom a badyánem. Unikátní doplněk pomeranče je jednoduchá, ale nápadná obloha, která zvýrazňuje botanickou chuť této jedinečné speciální edice.

 • Bombay Sapphire Traditional 0

  Bombay Sapphire Traditional 0,7l 40%

  479,00 

  Vychutnejte si tradiční suchý gin v britském stylu. Bombay Sapphire Tradition Gin 0,7l staví na pečlivě vybraných 10 bylinkách s jalovcem v první linii. Pijte, užívejte.

 • Bombay Sapphire Traditional 0

  Bombay Sapphire Traditional 0,7l 40% + 1x sklo GB

  555,00 

  Vychutnejte si tradiční suchý gin v dárkovém balení se stylovým sklem. Bombay Sapphire Tradition Gin 0,7l staví na pečlivě vybraných 10 bylinkách s jalovcem v první linii. Pijte, užívejte.

 • Star of Bombay Gin Traditional 0

  Star of Bombay Gin Traditional 0,7l 47,5%

  969,00 

  Star of Bombay je pomalu destilovaný gin z unikátní směsi 12 ručně vybraných bylin. Obsahuje o 2 přísady více než Bombay Sapphire – bergamot ze Sicílie, díky kterému získává výraznou příchuť podobnou grepu, a semena z Ibiškovce pižmového z Ekvádoru, které mu dávají kořeněné a květinové tóny. Lahvuje se na 47,5 % alkoholu, po snížení z 87,5 %, kterých se dosáhne pomalou destilací. Díky vyššímu procentu alkoholu vynikne jeho kvalita a intenzita.

  Složení: voda, jalovcový destilát.