A.H.Riise Non Plus Ultra Amber d'Or Excellence 0,7l 42% GB

1983,00 

Katalogové číslo: 5712421500001 Kategorie: Štítek:

Co je A.H.Riise Non Plus Ultra Amber d'Or Excellence 0,7l 42% GB ❓

A. H. Riise Non Plus Ultra Ambre d’Or Excellence vytváří své kouzlo mnoha způsoby. Zraje v designových sudech a sudy jsou špičkové kvality ve všech aspektech. A. H. Riise Non Plus Ultra Ambre d’Or Excellence je výsledkem skutečného řemesla od důvěryhodných rukou hlavního master destiléra. Použití pouze nejstarších a nejlepších sudů používaných ke zrání sladkých a jemných dezertních vín dává rumu nebývalou chuť. Barva je teplá, zlatá a mystická jako jantar z fosilní pryskyřice, který dostal své jméno na konci 19. století. Jméno „Ambre“  je zvolené z úcty k Francouzům a jejich svrchované schopnosti vytvářet víno, bez kterého by tyto krásné kapky nebyly stejné.

Označení pro nejlepší, prvotřídní a prémiový produkt odráží určité závazky. Non Plus Ultra v latině neznamená nic dalšího. Jedná se o výraz, který údajně používal Karel V., který byl římským císařem a španělským králem. Legenda také uvádí, že byla vyryta na Herkulových sloupech jako varování k označení hranice mezi známým a neznámým světem v Gibraltarském průlivu.

A. H. Riise Non Plus Ultra Ambre d’Or Excellence se rovněž nachází na pomezí známého a neznámého, pouze ty nejlepší kapky z vyzrálých sudů se používají k vytvoření této lihoviny.  Nic není ponecháno náhodě, ani krásná fazetová karafa, ani hluboká záře a už vůbec ne požitek, který zažijete při prvním doušku. Je skutečně světový a jakmile ho ochutnáte, nebudete si přát nic jiného .