Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Togouchi 15y 0

  Togouchi 15y 0,7l 43,8%

  3080,00 

  Sladová whisky s dobře vyváženým rašelinovým aroma a jemnou vanilkovo-čokoládovou sladkostí se mísí s obilnou whisky s luxusními citrusovými tóny a lehkou chutí.

  Má krásnou zlatou barvu. Ve vůni se nejprve objeví jemné a elegantní sladké tóny ovoce, které se poté rozvinou do svěžích tónů koření a citrusů. Chuť je jemná a hladká – sladké tóny vanilky zjemňují kouřové rašelinové tóny. V závěru se lehce prolíná hořká čokoláda s oříšky.

 • Togouchi 9y 0

  Togouchi 9y 0,7l 40%

  1890,00 

  Jedná se o směs obilných whisky, které dozrávaly 9 let v tunelu Togouchi. Mají citrusovým aroma a kořenitost, která připomíná svěží zeleň v Togouchi.

  Má světle zlatou barvu. Ve vůni je nejprve cítit silnou kořeněnou vůni se zemitými podtóny, po které následuje kouřová vůně rašeliny. Chuť je čistá, suchá – zvýrazňují ji zemité minerální vlastnosti a vůně mladé trávy. V dochuti dominuje kořeněné a kouřové rašelinové aroma.

 • Togouchi Premium Blend 0

  Togouchi Premium Blend 0,7l 40%

  1007,00 

  Spojení nemíchané whisky s jemnou sladkostí a nemíchané whisky s bohatými minerály a obilovinami. Obilná whisky s rozmanitými vlastnostmi spojuje dobře vyvážené rašelinové aroma a sladovou chuť, která má jemnou sladkost vanilky a čokolády.

  Tato whisky světle zlaté barvy má mladistvou vůni, ale jemné rašelinové aroma, po které následuje sladký med, ořechy a kukuřičné lupínky. V chuti dominuje lehkost a jemnost – jemný pocit dodává sladké aroma připomínající obiloviny a med. Závěr je jemně rašelinový.