Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Roku Gin 0

  Roku Gin 0,7l 43%

  729,00 

  Ještě než v roce 1936 uvedl Shinjiro Torii na trh svůj první gin, přál si, aby chuť Japonska okusil celý svět. Tak vznikl Roku Gin.

  Roku – v Japonštině číslo 6 – označuje šestici surovin, které v ginu zanechaly pestrou a zároveň jemnou chuť. Jarem provází květy sakury, létem čajové lístky Sencha a Gyokuro, podzim okoření pepř Sansho a zimnímu období dodá šťávu Yuzu.

  Směsici japonských chutí doplňují klasické tóny jalovce, koriandru a citrusové kůry. Vychutnejte si japonský gin, kterému k dokonalosti chybí snad už jen sushi.

  Roku Gin si vychutnejte samostatně nebo v kombinaci s tonikem.

  Na zdraví!

 • Suntory AO 0

  Suntory AO 0,7l 43%

  2454,00 

  Kdysi se psalo, že cesta kolem světa by trvala 100 dní… ale vy to můžete udělat z jednoho doušku a jemné změny stylu, a to vše jen s jednou whisky. Whiskey Suntory AO Blended World nabízí nádhernou chuť a strukturu pro zážitek, jaký nemá obdoby. Vůně se otevírá pádem vanilkové esence přes vrstvy ovocných hitů ananasu, jemných úponků čerstvé smetany a větviček hlubokého, hustě obrostlého dřeva. Na jazyku se rozvoní jemný závan dřevěného kouře nad hoblinami skořicového koření, což je kombinace, která je úžasná jako celý svět!

  Limitovaná edice,

   

 • Suntory Chita 0

  Suntory Chita 0,7l 43%

  1439,00 

  Jemná, hladká, jednobarevná whisky s jedinečnou kultivací a čistou povrchovou úpravou.

  Obilná Chita whisky je tradičně požívaná jako „dashi“ nebo-li vývar, pro zlešení harmonie směsi Suntory. Díky neustálým inovacím dosahují obilné Chita’s whisky bezkonkurenční sofistikovanosti a úrovně složitosti.

  Barva: jasně zlatá

  Vůně: Créme brulée, kardamon, med, růže

  Chuť: hladká, nádech máty, med

  Závěr: čistý, kořeněný, tóny dubu

 • Zástupný symbol

  Suntory Whisky Yellow Kakubin 0,7l 40%

  1903,00 
 • Yamazaki Single Malt Whisky 18y 0

  Yamazaki Single Malt Whisky 18y 0,7l 43% L.E.

  27777,00 
 • Yamazaki Whisky 12y 0

  Yamazaki Whisky 12y 0,7l 43%

  5929,00 

  12-letá Yamazaki poprvé vstoupila na trh v roce 1984 a byla první prodávanou japonskou jednodruhovou sladovou whisky. Vyvážené tělo s množstvím ořechových olejů a chuti, příjemná květinová charakteristika s trochou tropického ovoce a kořenitými tóny. Na „jazyku“ hladká a jemná s dobře vyváženou sladkostí a tóny zimního koření. Rozpoznatelné jsou citrusové náznaky, které se slibně vyvíjejí s více tropickými ovocnými tóny a malým množstvím rumu.