Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Stroh Jagertee 0

  Stroh Jagertee 0,5l 40%

  270,00 

  Produkty značky STROH jsou nejznámějšími rakouskými alkoholickými nápoji. Tradice firmy trvá již 175 let. Dnes se můžete s produkty STROH setkat ve více než 40 zemích světa. Dobře známý je především STROH Original Inlander Rum, jehož receptura je založena na směsi melasového rumu a těch nejlepších esencí a aromat, a díky této speciální směsi se vyznačuje delikátní rumovou chutí a harmonickým tónem. Dodržuje se originální receptura, která pochází od zakladatele společnosti, Sebastiana strohá. Kromě STROH Original je v nabídce také STROH Jägertee. tento produkt je výborným společníkem především v zimním období jako horký nápoj. Zalijte jeden díl Stroh Jagertee třemi díly horké vody. Stroh Jagertee Vás překvapí aromatickou silnou chutí danou unikátní tajnou recepturou.

 • Stroh rum 0,5l 80%

  449,00 

  Rum Originál Stroh 80 % z produkce společnosti Stock Austria je vynikající svou nezaměnitelnou chutí, díky které se stal nejoblíbenějším rakouským…

 • Stroh rum 80 1l 80%

  815,00 

  Rum Original Stroh z produkce společnosti Stock Austria vyniká intenzivní a nezaměnitelnou chutí, díky níž se stal nejoblíbenějším rakouským rumem.