Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Presidente Marti 15y 0,7l 40%

  699,00 

  Rum Presidente Marti 15 let je směs rumů, které zrály v sudech po bourbonu 15 let. Bohatý rum mahagonové barvy nabízí jemné aroma karamelu a čokolády. Chuť je zpočátku táhlá karamelová, pak plynule přechází do vanilky a končí lehce štiplavou chutí s čokoládovými tóny. Vhodný rum pro samotné pomalé popíjení. 

   

  Poznámka:

  Nová Verze Presidente 15 Sistema Solera má kromě nového designu i nový liquid, který je přizpůsoben legislativě EU z května tohoto roku, tudíž má méně než 20g cukru na 1l.

   

 • Presidente Marti 15y 0,7l 40% + 2x sklo GB

  979,00 

  Presidente Marti 15YO je rum na úrovni z Dominikánské republiky, který byl vyroben ve stylu kubánského rumu. Rum zrál metodou solera 15 let předtím než byl naplněn do lahví. Samotný rum byl inspirován kubánským národním hrdinou a básníkem Josém Martim. výraznou plnou aroma. Chuť je příjemně nasladkastá, medově rozinková s tóny koření, kokosu, exotického dřeva a kakaa. Excelentní rum, který vás určitě nezklame.

 • Presidente Marti 19y 0,7l 40%

  847,00 

  Kombinace až 19letých rumů, které zrály v sudech po bourbonu a dozrávaly v silně vypálených sudech po sherry. Tento rum je mahagonové až třešňové barvy s příjemně sladce vyváženou vůní vanilky, kvalitní čokolády a karamelu. Chuť je spíše sladká s nádechem rozinek, vanilky, medu, třtinového karamelu a dozvukem doutníkovéh kouře, který vytváří jedinečnou komplexnost rumu, který byl vytvořen na počest kubánského revolucionáře José Martího.

  Původ: Dominikánská republika
  Stáří: 19 let
  Barva: mahagonová, třešnová
  Vůně: čokoláda, karamel
  Chuť: vanilka, to ee, kakao,

  Na zdraví!

 • Presidente Marti 23y 0,7l 40%

  1000,00 

  23letý rum, který zrál v sudech po bourbonu a dozrával v silně vypálených sudech po sherry. Barva je tmavě mahagonová až třešňová. Vůně je silná zemitá až kořenitá, z počátku postupně přechází do tónů medu, vanilky, tmavého karamelu a rozinek. Chuť působí spíše sladkým charakterem, je táhlá, plná a příjemně hřejivá. Dokonale navazuje na vůni a z počátku působí velmi výrazně, zejména tóny dubu a kouře. Ty postupně přecházejí v jemné tóny medu, vanilky, tmavého karamelu a kvalitního kakaa. V závěru se projevuje chuť rozinek. Jedinečný zážitek a opravdová pocta kubánskému revolucionáři José Martimu.

  Původ: Dominikánská republika
  Stáří: 23 let
  Barva: mahagonová, třešňová
  Vůně: vanilka, karamel
  Chuť: vanilka, med, kakao

  Na zdraví!