Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Motorhead Bomber Smoky 0

  Motorhead Bomber Smoky 0,5l 37,5%

  579,00 

  Tohle je nářez. Metalová legenda si nechala vyrobit Motorhead Bomber Smoky 0,5l 37,5%, rumový likér plný bylin přímo pro Lemmyho. Poslouchejte, pijte, užívejte.

 • Motorhead Dark Rum 8y 0,7l 40%

  860,00 

  Rum kapely, který byl představen  v listopadu 2018, se již prodalo více než 100 000 lahví po celém světě a v současnosti je dostupný na více než 15 trzích. Pozitivní na Motörhead Rumu je,  že může ke svému pokračujícímu úspěchu přidat cenu Rum & Cachaca Gold Award 2020, která se již v USA těší zlatému statusu s „The Fifty Best“.

  Sari Wilholm, spoluzakladatelka značek For Fans, které vyrábějí řadu lihovin Motörhead, k ocenění říká: „Jsme tak hrdí, že rum získal uznání mezi některými z nejlepších značek lihovin na světě. Líbí se mi, že jsme dokázali, že pro Motörhead je místo nejen na hudební scéně, ale také na globální scéně likérů. Sledujte tento prostor – od Motörhead Spirits toho může přijít mnohem víc!“.

  Motörhead Premium Dark Rum je vyroben s vysokou kvalitou a chutí v rámci procesu vývoje, což zajišťuje konečný produkt dostatečně působivý pro fanoušky i milovníky rumu. Produkt z nejkvalitnějšího výběru karibských rezervních rumů zraje osm let v sudech po bourbonu. Výsledkem je hladký, tmavě hnědý rum – plný s tóny čokolády, araku, vanilky a kořenitým závěrem.

  Na zdraví!

   

 • Motorhead Vodka Premium 0

  Motorhead Vodka Premium 0,7l 40%

  676,00 

  Nadvláda Motörhead na rockové scéně nekončí na pódiu, je stále mezi námi, každý den, prostřednictvím vlastní značky nápojů kapely.