Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Millonario Aniversario Cincuenta 10y 0,7l 50% Tuba

  1200,00 

  DÁREK – mrazem sušený ananas

 • Millonario Aniversario Reserva 10y 0,7l 40%

  880,00 

  Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen u příležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značky Fabio Rossi rum navrhl jako svěží, aromatickou, lehkou a přístupnou verzi plného nasládlého profilu, který je spojen s rumy Millonario.

  Přibližně dvě třetiny blendu tvoří rumy, které zrály 6 let v prvně plněných sudech, ve kterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hillv Kentucky. Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěží charakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce. Zbývající třetina blendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Oloroso sherry, které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde o sudy, které dodávají plnost, strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší a vinný charakter, s tóny hořké čokolády, sultánek, sušených švestek a meruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří, zrání a chutí vznikl lehký rum, jehož chuťový profil je ale věrný rodině rumů Millonario. Zajímavostí je skleněná zátka, kterou vyrobila česká Preciosa.

 • Millonario Aniversario Reserva 10y 0,7l 40% GB

  1000,00 

  Zakladatel značky Ron Millonario, Fabio Rossi, navrhl tento unikátní blend k příležitosti deseti let vydání prvního rumu.

 • Rum Millonario Solera Reserva Especial 15y 0,7l 40%

  1101,00 

  Rum Millonario je plodem žhavých slunečních paprsků, jejichž pohlazení dává výjimečnou kvalitu cukrové třtině.

 • Rum Millonario XO Reserva Especial 15y 1,5l 40%

  6130,00 

  Rum Ron Millionario X.

 • Rum Millonario XO 0,7l 40% GB

  2290,00 

  Millonario XO je destilován ze třtinové melasy v destilační koloně, zraje v sudech z amerických bílých dubů, které dříve obsahovaly Bourbon, a v…