Zobrazuji všechny 2 výsledky

 • Carskaja Original Vodka 1l 40%

  Carskaja Original Vodka 1l 40%

  449,00 

  Carská vodka „Carskaja“ ztělesňuje samotný duch St. Petěrburgu: myšlenku vzájemného vztahu mezi historií, současností a kulturou. Tato vodka, pocházející ze speciální řady prémiových vodek společnosti LADOGA, je součástí jubilejní kolekce věnované třísetletému výročí St. Petěrburgu.

  Čistý líh, vyrobený z výběrové tvrdé pšenice společně s přídavkem extraktu z lipového květu, tvoří základ tohoto nápoje. Lipový med přidává vodce zvláštní jemnou chuť. Neoddělitelnou součástí výroby je také měkká a čistá voda přímo z Ladožského jezera. Prvotřídně navržená láhev ze speciálního vysoce kvalitního lékárnického skla se díky svému ladnému tvaru a luxusnímu dekoru stane ozdobou jakékoliv slavnostní tabule.

  Carská vodka „Carskaja“ byla na moskevské mezinárodní výstavě ProdExpo 2004 oceněna cenou „Grand Prix“ a na Petěrburgském veletrhu „Vína a Vodky“ 2004 Zlatou medailí za kvalitu, udělenou v rámci programu „Ruské národní ceny Ministerstva zemědělství Ruské federace“. Carská vodka „Carskaja“ byla oceněna také zlatou medailí „SIAL – Čína – 2003“ a cenou Grand Prix na moskevském veletrhu ProdExpo 2005.

  Vyrábí: Carskaja vodka. 

   

 • Imperial Collection Gold vodka 1l 40%

  Imperial Collection Gold vodka 1l 40%

  519,00 

  Imperial Collection Gold je superprémiová vodka, která se začala vyrábět v 18. století pro ruského cara Petra Velikého.