Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Herradura Anejo 0

  Herradura Anejo 0,7l 40%

  1230,00 

  Herradura se odlišuje od ostatních tequil svou charakteristickou destilací a výrobní metodou.

 • Herradura Plata Blanco 0

  Herradura Plata Blanco 0,7l 40%

  1050,00 

  Herradura Blanco je naprosto čistý přírodní alkohol.

  Vychutnej si tequilu od značky Herradura

  Chuť dovezená přímo z Mexika a vyrobená z nejlepších listů agáve.

  Slunce z jižní Ameriky dodává nápoji barvu a aroma.

  Lahodně jiskřivá tequila Herradura ze 100% modré agáve dozrávající pod Mexickým žhavým sluncem vás zaujme svým vyzrálým aroma a vysokou kvalitou.

  Tequila Herradura pochází z Mexika a její tradice sahá až do roku 1870. Firmu založil správce haciendy, kde se dodnes vyrábí, Felix Lopéz. Poté se firma dědila mezi jeho potomky a výroba dál pokračovala. Ti drželi lihovar po celé století, až v roce 2007 byl prodán americkému lihovarnickému gigantu Brown – Forman a ten se zasloužil o její distribuci do celého světa.

  Agáve se zpracovává tradičními způsoby, kdy se peče její střed ve staré peci z 19. století. Herradura znamená mexicky podkova a je to název po zlatavě svítící podkově, kterou našel původní majitel na agávovém poli.

  Tequila Herradura vyrábí mnoho druhů tohoto skvělého nápoje, z nichž nejvíce prodávané jsou Reposado a Selección Suprema. Zrají 11 – 49 měsíců v dubových sudech a v prodeji je také drink Herradura New mix s grepfruitovou šťávou.

  Více informací máme zde

   

   

 • Herradura Reposado 0

  Herradura Reposado 0,7l 40%

  883,00 

  Herradura Reposado je prémiová tequila vyrobená ze 100% modré agáve, která zraje v sudech z amerického bílého dubu po dobu 11 měsíců. Díky zrání získává tmavě jantarovou barvu s odstíny mědi a unikátní, velmi jemnou chuť pečené agáve a vanilky. Aroma se vyznačuje teplými tóny anýzu a ovoce, vedoucími k zajímavému, kořeněnému zakončení. V roce 2014 získala Herradura Reposado zlatou medaili na soutěži Spirits International Prestige Awards.

  Složení: pitná voda, destilát z modré agáve.

   

 • Herradura Selección Suprema 0

  Herradura Selección Suprema 0,7l 40%

  8181,00 

  Absolutně mistrovský kousek! Světově rozšířená a věhlasná tequila s nejvyššími oceněními.

 • Herradura Silver 0

  Herradura Silver 0,75l 40%

  1029,00