Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Hayman's London Dry Gin 0

  Hayman's London Dry Gin 0,7l 41,2%

  779,00 

  Vychutnejte si pravý gin, který by mohl být ostatním vzorem. Hayman’s London Dry Gin je klasika, která vás uchvátí samotná na ledu i jako základ ginových koktejlů. S chutí do něj.

 • Hayman's Old Tom Gin 0

  Hayman's Old Tom Gin 0,7l 41,4%

  537,00 

  Ochutnejte netradiční gin, který byl vzkříšený z receptu z roku 1870. Hayman´s Old Tom Gin tvoří vlastní nepřekonatelnou kategorii. Stojí za to vyzkoušet.

 • Hayman's Royal Dock Navy Strenght 0

  Hayman's Royal Dock Navy Strenght 0,7l 57%

  850,00 

  Hayman Royal Dock gin je pojmenován po staré námořní základně v londýnském Deptfordu. Voní po květinách, pomerančové kůře a mátě. Chutná po citrusech a jalovci.

 • Hayman's Sloe Gin 0

  Hayman's Sloe Gin 0,7l 26%

  570,00 

  Hayman ‚s Sloe Gin je úžasným příkladem tradičního Anglického trnkového ginu. Je vyráběn loužením těch nejlepších trnek v ginu.

  Divoce rostoucí trnky pocházející výlučně ze stromů rostoucích v Evropě byly dobře známy již za dob Římské říše. Ve viktoriánské době se trnky používali jako běžné dochucovadlo džemů, želé, či zavařenin. Prvním nápojem, do kterého byly přidány trnky, aby mu propůjčily svou chuť je podle dochovaných záznamů nápoj Mead.

  Sloe Gin byl oblíbeným nápojem již od 19. století a byl používán jako medicína na podporu trávení, ale i na zahřátí během těžkým, zimních, večerů.

  Sloe Gin vyráběný doma se vůbec neliší od Hayman ‚s Sloe Gin, protože jeho recept je rodinným receptem uchovávaným po mnohé generace, kdy výroba takového nápoje byla povolena výhradně pro domácí účely.