Zobrazuji všech 5 výsledků

 • G'Vine Floraison Gin 0

  G'Vine Floraison Gin 0,7l 40%

  755,00 

  Francouzské pojetí ginu famózně boří všechna ginová pravidla. Ochutnejte vinný gin s pečlivě vyladěnou bylinnou kompozicí s vzácnými květy révy. Lahůdka.

 • G'Vine Floraison Gin 0

  G'Vine Floraison Gin 0,7l 40% + 1x sklo GB

  1399,00 

  Vinný gin boří všechna pravidla a dělá to skvěle. Vychutnejte si příjemně nasládlou lahůdku s chutí hroznů, citrusů a bylin. Samotnou nebo s tonikem.

 • G'Vine Nouaison Gin 0

  G'Vine Nouaison Gin 0,7l 45%

  1149,00 

  Zapomeňte na dogmata a objevte francouzský vinný gin. G’Vine Nouaison je hutný, květinově kořeněný, s dotykem citrusů. Takhle váš Gin&Tonik ještě nechutnal.

 • June Gin Peach 0

  June Gin Peach 0,7l 37,5%

  842,00 

  Ginový likér JUNE byl destilován, ochucen a řemeslně vyroben ve Francii z původního G´Vine ginu, nekonvenčního ginu vyrobeného z hroznů. JUNE nastavuje nový trend jako neotřelá svěží volba v rychle se rozvíjející kategorii ginů s nižším obsahem alkoholu. Elegance divoké broskve ve spojení s dalším vybraným letním ovocem odhaluje jemnost ginu G´Vine.

  Na zdraví! 

 • June Gin Pear 0

  June Gin Pear 0,7l 37,5%

  842,00 

  JUNE gin Poiré byl destilován, ochucen a řemeslně vyroben ve Francii z původního G´Vine ginu, nekonvenčního ginu vyrobeného z hroznů. JUNE nastavuje nový trend jako neotřelá svěží volba v rychle se rozvíjející kategorii ginů s nižším obsahem alkoholu. Elegance královské hrušky a kardamomu, ve spojení s dalším vybraným ovocem, odhaluje jemnost ginu G´Vine.

  Na zdraví!