Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Grand Marnier Cordon Rouge 0

  Grand Marnier Cordon Rouge 0,7l 40%

  646,00 

  Jedinečný likér s chutí a vůní pomerančů

  Grand Marnier je výjimečný francouzský likér, který vzniká jedinečným spojením těch nejlepších…

 • Grand Marnier Cordon Rouge 1l 40%

  Grand Marnier Cordon Rouge 1l 40%

  904,00 

  Grand Marnier Cordon Rouge je delikátní směs jemných koňaků a esence z tropických pomerančů.

 • Grand Marnier Cuvée du Centenaire 0

  Grand Marnier Cuvée du Centenaire 0,7l 40%

  2510,00 

  Cuvée du Centenaire vytvořil Louis-Alexandre Marnier Lapostolle v roce 1927 u příležitosti výročí 100 let od založení domu Grand Marnier. Spojuje staré XO koňaky z nejlepších oblastí regionu Cognac, Grande a Petite Champagne, s přírodní esencí exotických pomerančů odrůdy Citrus Bigaradia. Po spojení je likér vrácen do dubových sudů, kde dále odpočívá podobu dvou let. Má elegantní aroma kandovaného pomeranče, které je vyváženo dřevitou kořenitostí koňaku. Chuť doprovází tóny sušeného ovoce, perníku a muškátového oříšku s hladkým zakončením s dotekem pomeranče.

 • Grand Marnier Louis Alexandre 0

  Grand Marnier Louis Alexandre 0,7l 40%

  1199,00 

  Grand Marnier Louis Alexandre je sofistikovaný a netradiční likér pojmenovaný na počest zakladatele Grand Marnier. Je inspirovaný jedním z jeho rituálů a to přidat k likéru Cordon Rouge trochu koňaku, čímž se docílí sušší a intenzivnější chuť. Aroma je příjemné a jemné po kandovaných pomerančích a citrusové kůře. V chuti lze ucítit opět kandované pomeranče, citrusové ovoce, jemné tóny borovice, santalového dřeva a čaje Earl Grey. Zakončení je dlouhé a příjemně hřejivé.

  Informace o alergenech.

  Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.