Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Ferrum Cherry Elixír 0

  Ferrum Cherry Elixír 0,2l 35%

  229,00 
 • Ferrum Cherry Elixír 0

  Ferrum Cherry Elixír 0,7l 35%

  777,00 

  Spojení stařeného karibského rumu a velmi staré francouzské odrůdy višní Morella je opravdu neobvyklé, ale ve výsledku geniální. Díky dochovaným zápiskům Vám můžeme nabídnout naprosto unikátní produkt, který si jednoduše zamilujete.

  Základem cherry elixíru je FERRUM Reserva (směs 5-7 let stařených rumů z Karibiku). K dochucení se používá pouze francouzská odrůda višní Morella. Vyrobeno dle dochovaných záznamů původní receptury. 

  Na zdraví! 

 • Ferrum Honey Elixír 0

  Ferrum Honey Elixír 0,2l 35%

  229,00 
 • Ferrum Honey Elixír 0

  Ferrum Honey Elixír 0,7l 35%

  777,00 

  Med byl Fredericem Kafkou považován za královskou surovinu a velmi rád ji používal při výrobě svých likérů. Dle nalezených záznamů s ním experimentoval i ve spojení se stařeným rumem. Jak se můžete přesvědčit při ochutnání Ferrum honey elixíru, toto spojení funguje skvěle.

  Základem honey elixíru je FERRUM Reserva (směs 5-7 let stařených rumů z Karibiku). K dochucení se používá pouze český med od malých dodavatelů. Vyrobeno dle dochovaných záznamů původní receptury. 

  Na zdraví! 

 • Ferrum Reserva 0

  Ferrum Reserva 0,2l 40%

  229,00 
 • Ferrum Reserva 0,7l 40%

  777,00 

  Frederic Kafka při svých zámořských obchodních cestách objevil kouzlo karibského rumu a sám se po svém návratu pustil do jeho výroby. Velmi si oblíbil především Jamajské, Venezuelské a Dominikánské rumy. Se všemi rumy z těchto zemí prokazatelně pracoval, ale na rozdíl od Jamajského rumu jsme u blendu Venezuely a Dominikánské republiky neobjevili konkrétní výrobek. Rozhodli jsme se proto, že tuto práci po více než sto letech dokončíme. Věříme, že Ferrum reserva je tím rumem, který by pro Vás připravil i sám Frederic.

  Blend byl vytvořen dle původního postupu Frederica Kafky ve Skotsku. Jedná se o 5-7leté rumy z destilerií Santa Tereza a Oliver & Oliver.

  Na zdraví!

 • Ferrum Vanilla Elixír 0

  Ferrum Vanilla Elixír 0,7l 35%

  777,00 

  Málo kdo tuší, že vanilka původně pochází z Mexica, kde ji do svých nápojů přidávali již Toltékové a Aztékové. I přes vysokou cenu byla vanilka velmi žádanou surovinou a Bedřich Kafka s ní velmi rád pracoval. My Vám jí přinášíme ve spojení se stařeným karibským rumem.

  Základem vanilla elixíru je FERRUM Reserva (směs 5-7 let stařených rumů z Karibiku). Vyrobeno dle dochovaných záznamů původní receptury. 

  Na zdraví! 

 • Frederic Kafka London Dry Gin 0

  Frederic Kafka London Dry Gin 0,7l 40%

  649,00