Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Dzama Blanche Cuvee Prestige 0,7l 40%

  966,00 

  Rum tak jak se „narodí“.
  Zaujme vůně citrusů, kde převládají limetkovou, a následně se „ukážou“ tóny muškátového oříšku, vanilkový, růží a pivoněk a na „jazyku“ budete cítit sladkou chuť dražé.
  Velmi dobře skloubené, chuť je krásně kulatá.

 • Dzama Noire Cuvee Prestige 3y 0,7l 40%

  608,00 

  Je rum z kategorie luxusních, tmavých melasových rumů. Zraje v sudech z amerického dubu po dobu tří let. Vůně je silná a pronikavá s převahou vanilky. Po prvotním ochutnání vás překvapí hladká chuť, poznáte kandované pomeranče, kandovaný zázvor, vanilku, s jemnými až skrytými podtóny čerstvých citrusů a banánu.

   

 • Dzama Nosy-Be Prestige Ambre 4y 0,7l 52%

  960,00 

  Jde o nejslavnější a vůbec první rumy plněné do lahví na Madagaskaru od společnosti Dzama. Rum s dobře vyvinutým charakterem, který dává i tomu nejjednoduššímu koktejlu nezapomenutelné chutě. Symfonie vůní, která se při každé ochutnávce tajemně a rafinovaně odhaluje.

 • Dzama Nosy-Be Prestige Blanc 0,7l 42%

  890,00 

  Dzama Nosy-Be Rhum Blanc byl společně s tmavou verzí prvním rumem, který společnost Vidzar plnila do lahví značky Dzama. Tento rum z destilerie Dzamandzar na ostrově Nosy-Be u Madagaskaru se vyznačuje tím, že po jeho otevření ucítíte vanilku, vanilku a zase jenom vanilku. Jedná se o krásnou bázi pro koktejly.

 • Dzama Vanilla Vieux 3y 0,7l 43%

  1080,00 

  Podobně jako většina rumů, i Džammú Vieux pochází z oblastí, kde působili delší dobu Francouzi. Tento madagaskarský rum ze šťávy cukrové třtiny má příjemnou nasládlou chuť a ve vůni je cítit mocnou sílu citrusů.

 • Dzama Vieux 6y 0,7l 45%

  1290,00 

  Dzama 6 Y.O. je výsledkem šestiletého zrání v dubových sudech. Ve vůni jsou nejprve patrné banány a zralé ovoce, které rychle uvolní cestu komplexnějším dřevitějším tónům, kde dominují švestky a pomeranče. Jeho vyšší procento alkoholu 45 % nezakrývá velice příjemnou zaoblenost s kořenitými chutěmi skořice, pepře a vanilky až po ylang-ylang v závěru. Tento velice elegantní rum se jemně rozvíjí na patře a vyznačuje se dlouhým závěrem.

 • Dzama Vintage 1998 0,7l 45%

  1094,00 

  Dzama Rhum Vintage 1998 0,7l je rum vyrobený z melasy z úrody cukrové třtiny roku 1998.

 • Dzama XV 15y 0,7l 45,8%

  5847,00 

  Tento výjimečný rum je zrozen z cukrové třtiny ostrova Nosy Be u Madagaskaru. Na tomto ostrově se pěstuje i rostlina ylang-ylang, jejíž esence je nenahraditelná pro výrobu parfémů. Její vůně prostupuje do cukrové třtiny a projevuje se i ve výjimečné dlouhotrvající chuti výsledného destilátu.