Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Drumshanbo Gunpowder Ceramic Irish Gin 0

  Drumshanbo Gunpowder Ceramic Irish Gin 0,7l 43%

  809,00 

  Nová limitovaná edice.Drumshanbo GUNPOWDER Irish Gin je gin, vyráběný tradiční technikou tradičním destilačním přístrojem. K jeho výrobě se používá kvalitní obilný destilát. Rozdíl mezi tímto ginem a jinými je, že jako hlavní přísada je použit Čajovník čínský (Camellia sinensis) známý také jako GUNPOWDER TEA. Ten se do ginu přidává společně s orientální citrónovou kůrou, limetkou a grapefruitem, při fázi infuze přes vypařování destilát. To znamená, že alkoholové výpary se filtrují přes tuto směs a obohacují ji o své esence ještě před zchlazením a zkapalňováním. Další bylinky, které najdete v tomto ginu jsou především bobule jalovce obecného, ​​kořen anděliky lékařské, kořen kosatce bledého, semínka kmínu, koriandru, kardamonu, anýzu a směsi lučních květů.

 • Drumshanbo Gunpowder Citrus Irish Gin 0

  Drumshanbo Gunpowder Citrus Irish Gin 0,7l 43%

  1145,00 

  Na základě fenomenálního úspěchu svého původního irského ginu Drumshanbo Gunpowder,  představili nový gin v nápadné zelené skleněné láhvi; jejich nový sardinský citrusový gin. S touto verzí se Shed Distillery inspirovala návštěvou PJ Rigneyho na Sardinii. Během toho navštívil malou italskou vesnici Siniscola, kde mu byl představen „Sa pompia“ nebo „Citrus monstruosa“. Je příbuzný pomeranče a grapefruitu, roste divoce na Sardinii více než 200 let. I když to nemusí být nejhezčí ovoce na pohled (je velké jako grapefruit a téměř čtvercového tvaru s hrubou, ošklivou, bradavičnatou, žlutou kůrou), má lahodnou lehce nakyslou chuť, která v ginu funguje perfektně. Ovoce se vrátilo do Irska a bylo zkombinováno s původními exotickými orientálními rostlinami Drumshanbo Gunpowder Irish Gin, čímž vznikla tato lahodně osvěžující nová edice. Protože se jedná o evoluci jejich klasického originálu, je přítomno mnoho stejných vůní a chutí. Změnou je zde však přidání lehce nakyslé pompie. Skvěle se to kombinuje a posouvá gin na novou úroveň – s téměř italskou inspirací.

  Na zdraví! 

 • Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 0

  Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 0,7l 43%

  706,00 

  Základem Gunpowder Irish Gin je 12 orientálních bylin a koření, tou nejdůležitější je čínský zelený čaj Gunpowder, čajovník čínský. Gunpowder gin je pomalu destilován v měděných kotlích, kdy se ke kvalitnímu obilnému destilátu přidává 8 bylin a koření, další 4 byliny jsou poté přidány pomoci infuze přes vypařovaný destilát. Nakonec je Gunpowder Irish gin ručně plněn a balen.    

  Jemné stopy citrusů společně s rafinovanými tóny pikantního orientálního koření a čaje vytváří velice jemný gin s náznaky černého čaje a s krásně hřejivým závěrem, vše zakončeno svěžím stylem po grapefruitu. 

  Tuto neobyčejnou směs 12 bylin a koření: gunpowder tea, kmín, koriandr, kardamom, kořen anděliky, kořen kosatce, anýz, tavolník, citron, grapefruit a limetka, vytvořil PJ Rigney při jeho cestách po orientu, povedlo se mu vytvořit gin, který byl v roce 2016 zvolen za nejlepší gin v Irsku.   

  Vyrábí: Gunpowder Gin.