Zobrazuji všech 14 výsledků

 • Dead Man's Cherry Rum 0,7l 37,5%

  419,00 
 • Dead Man's Coconut Rum 0,7l 37,5%

  419,00 

  Vynikající kořeněný rum z jihozápadu, vytvořená lidmi z Rum & Crab Shack. Blend karibských rumů a koření. Tato konkrétní variace je založena na tropických chutích. Kokosový ořech působí úžasně ve všech druzích míchaných nápojů.

 • Dead Man's Fingers 1l 37,5%

  570,00 

  Tento rum přezdívaný „prsty mrtvého muže“ původně vznikl v restauraci Rum & Crab Shack v St. Ives v Cornwallu a mezi loajálními příznivci se stal kultem. Směs karibského rumu a koření vychází z cornwallských pochoutek, jako je třeba šafránový koláč nebo kořeněné ovoce. Může se pít samotný nebo v míchaných nápojích.

 • Dead Man's Fingers Coffee Rum 0,7l 37,5%

  399,00 
 • Dead Man's Fingers Lime Rum 0,7l 37,5%

  399,00 
 • Dead Man's Fingers Mango Rum 0,7l 37,5%

  419,00 
 • Dead Man's Fingers Passion Fruit Rum 0,7l 37,5%

  401,00 

   

  Odmítli jsme křupavou starou tradici ve prospěch nových příchutí. Výsledkem byl jedinečný kořeněný rum, který je lahodný nejen „single„, ale dobře se hodí i pro rozmanitější spektrum koktejlů. Potom jsme už potřebovali jen jméno … Jednou z nejoblíbenějších položek v nabídce Shack ‚s je krab. Dlouhé, prstem podobné žábry uvnitř kraba se nazývají „prsty mrtvého muže“, protože když je sníte, zemřete. (poznámka – chutnají hrozně, a proto jsou odstraněny a vyhozeny.) Nemělo to nic společného s piráty nebo s karibskými ostrovy, jak je to běžné pro rum. Ve skutečnosti byl název Dead Man ‚s Fingers takový nesprávný – až to bylo správné. Takže to jsme my. Divné jméno, lebka na láhvi (údajně poslední člověk, který snědl prsty mrtvého muže) a lahodný nápoj inspirovaný druhy chutí, které nás dělají šťastnými.

   

  Dead Man’s Fingers Passion Fruit

  Vyrobeno s velkou vášní! Tento nápoj má sladkou aroma tropického ovoce s náznakem manga. Passionfruit Dead Man ‚s Fingers je skvělým doplňkem Pornstar Martini nebo si jej jednoduše dejte s limonádou na osvěžení!

 • Dead Man's Fingers Spiced Rum 0,7l 37,5%

  419,00 

  Tento rum přezdívaný „prsty mrtvého muže“ původně vznikl v restauraci Rum & Crab Shack v St. Ives v Cornwallu a mezi loajálními příznivci se stal kultem. Směs karibského rumu a koření vychází z cornwallských pochoutek, jako je třeba šafránový koláč nebo kořeněné ovoce. 

 • Dead Man's Fingers Taster Pack Raspberry

  Dead Man's Fingers Taster Pack Raspberry, Lime a Hazelnut Rum 3×0,05l 37,5%

  399,00 
 • Dead Man's Fingers Taster Pack Spiced

  Dead Man's Fingers Taster Pack Spiced, Coconut a Coffee Rum 3×0,05l 37,5% GB

  399,00 
 • Dead Man's Hazelnut Rum 0,7l 37,5%

  399,00 
 • Dead Man's Hemp Rum 0,7l 40%

  377,00 

  Odmítli jsme křupavou starou tradici ve prospěch nových příchutí. Výsledkem byl jedinečný kořeněný rum, který je lahodný nejen „single„, ale dobře se hodí i pro rozmanitější spektrum koktejlů. Potom jsme už potřebovali jen jméno … Jednou z nejoblíbenějších položek v nabídce Shack ‚s je krab. Dlouhé, prstem podobné žábry uvnitř kraba se nazývají „prsty mrtvého muže“, protože když je sníte, zemřete. (poznámka – chutnají hrozně, a proto jsou odstraněny a vyhozeny.) Nemělo to nic společného s piráty nebo s karibskými ostrovy, jak je to běžné pro rum. Ve skutečnosti byl název Dead Man ‚s Fingers takový nesprávný – až to bylo správné. Takže to jsme my. Divné jméno, lebka na láhvi (údajně poslední člověk, který snědl prsty mrtvého muže) a lahodný nápoj inspirovaný druhy chutí, které nás dělají šťastnými.

  Dead Man’s Fingers Hemp
  Použili jsme náš klasický karibský rum s exotickým kořením a důmyslně jsme do něj vložili přírodní konopí. Jak byste očekávali, má výrazné travnaté bylinné tóny doprovázené nádechem koly, čerstvé kávy, chmele a pomeranče. Je to velmi chutné, trochu dospělé a nečekané.

 • Dead Man's Pineapple 0,7l 37,5%

  399,00 

  Neobvyklý delikátní rum. Rum vychází z Dead Man’s Fingers Spiced do kterého byla navíc přidána chuť pražených a kandovaných ananasů. Vyvážený rum s náznaky jemného hnědého cukru, muškátového oříšku, anýzu a limetkové kůry. Ideální rum, když hledáte osvěžující letní drink, doporučujeme vyzkoušet v kombinací s citronádou, ledem, limetkou a mátou.

  Na zdraví!   

 • Dead Man's Raspberry Rum 0,7l 37,5%

  435,00 

  Chuť malin se line tímto rumem! Směs rumu a koření vytvořená v Rum & Crab Shack v St. Ives, Cornwall, Dead Man’s Fingers je inspirována místními chutěmi, jako je šafránový dort, kořeněné ovoce a zmrzlina Pedro Ximénez. Tato variace je dobře vyvážená s tóny šťavnatých sladkých zralých malin a nádechem citrusů.

  TIP:

  Malinové daiquiri

  50 ml malinového rumu Dead Man’s Fingers, 25 ml limetkové šťávy a 15 ml cukrového sirupu. Všechny ingredience přidejte do šejkru a naplňte kostkami ledu. Dobře protřepejte a jemně sceďte do vychlazené sklenice. 

  Na zdraví!