Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Cutty Sark 0

  Cutty Sark 0,7l 40%

  399,00 

  Cutty Sark

  Patří k nejlépe prodávaným skotským whisky v USA.

 • Cutty Sark Storm 0

  Cutty Sark Storm 0,7l 40%

  597,00 

  Je vytvořena smícháním starších a robustnějších „single-malt“ whisky od kvalitních skotských výrobců (včetně The Macallan a Highland Park) spolu s obilnými whisky. Výsledkem úsilí Kirsteen Campbell (hlavní „Master Distiller“) je o něco komplexnější ovocná a bohatá směs jako klasická Cutty Sark whisky.

  Ve vůni cítit kořeněné ,,sherry“, sušené švestky a meruňky následované jemnými tóny karamelu a vanilky. V chuti se krémová vanilka a dub prolíná se sušeným ovocem a ,,sherry“ tóny. Závěr je trochu pikantní se suchým dubovým aroma a s jemným závanem kouře.

 • Cutty Sark Whisky 1l 40%

  Cutty Sark Whisky 1l 40%

  519,00 

  Cutty Sark má výjimečně bledě zlatavou barvu, téměř přírodně žlutou. Ve vůni je cítit dub a slad s tóny nasládlosti a květin. Chuť blended whisky je velmi hladká a lahodná s tóny vanilky, rašeliny, dochuť je svěží a povzbuzující. Název whisky byl navržen skotským stavitelem plachetnice. Křiklavě žlutá etiketa vznikla omylem v tiskárně. Původně měla být střízlivě krémová.

  Informace o alergenech.

  Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.