Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Cihuatán Cinabrio 12y 0,7l 40%

  990,00 

  Cinabrio je lehký karibský rum, který zrál minimálně 12 let systémem solera v sudech z amerického bílého dubu, které předtím obsahovaly bourbon. Chuťový profil se vyznačuje tóny ožehnutého dubu, karamelizované pomerančové kůry, šťávy z cukrové třtiny, zralé karamboly, pistácií a švestek. Cinabrio byl vyroben k poctě mayskému bohovi slunce Kinich Ahau. Název je inspirován červenou barvou, která se dříve získávala rozdrcením nerostu cinabaritu (rumělky). Jde o posvátnou barvu boha slunce, která je považovaná za dobré znamení. Tyto symboly jsou vyobrazené i na etiketě lahve: bůh slunce, který je ztělesněný dvěma kolibříky, spící žena a leguán, který je pro oblast Cihuatán typický.

  Informace o alergenech.

  Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

 • Cihuatán Indigo 8y 0,7l 40%

  940,00 

  Indigo byl vyroben k poctě mayskému bohu deště Tlaloc. Název je inspirován modrou barvou, která se dříve vyráběla z květů indigovníku. Jde o posvátnou barvu boha deště a symbol El Salvadoru. Tyto symboly jsou vyobrazené i na etiketě lahve: bůh deště , který má podobu dešťového mraku, spící žena a had, posvátné zvíře Mayů a symbol moudrosti.

  Indigo je lehký rum, který zrál minimálně 8 let systémem solera v sudech z amerického bílého dubu, které předtím obsahovaly bourbon. Chuťový profil se vyznačuje tóny vanilky, tmavé čokolády, lískových ořechů, cappuccina, mléčného karamelu a citronové trávy.

 • Cihuatán Nahual Legacy Blend Batch 2 0,7l 47,5% L.E. Tuba

  3999,00 
 • Cihuatán Nikté 0

  Cihuatán Nikté 0,04l 47,5%

  239,00 
 • Cihuatán Nikté 0,7l 47,5% L.E. Tuba

  1467,00 

  Limitovaná série rumu Cihuatán Nikté dýchá pradávnou mayskou mytologií a omamným aromatem jasmínu, růží, orchidejí a koření. Objevte její jedinečnou krásu.

 • Cihuatán Obsidiana 1l 40%

  1144,00 

  Limitovaná edice rumu Cihuatán vzdává hold obsidiánu, posvátnému kameni Mayů. Ochutnejte výjimečný rum plný tónů liči, cukrové třtiny, skořice a kešu.

 • Cihuatán Sahumerio 0,7l 45,2% GB L.E.

  1390,00 

  Limitovaná edice rumu značky Cihuatán, které bylo vyrobeno pouze 30 000 láhví.

  Stáří archivních  rumů, ze kterých je Cihuatán Sahumerio vyrobený, je 12 až 14 let. Cihuatán Sahumerio byl vyroben k oslavě mayského rituálu, který nese stejný název. Sahumerio byla nádoba, ve které dnem i nocí plál oheň.

  Vyznačuje se tóny kakaového másla, kadidla, sušených meruněk a myrty a také růžového medu.

 • Cihuatán Solera 8y 0,7l 40%

  885,00 

  Osmiletý rum z posvátného území Cihuatán hraje na tóny kvalitní čokolády, citrusů a vanilky. Ochutnejte lahůdku vyrobenou z třtiny střežené bohyní hojnosti.

 • Cihuatán Xaman XO 16y 0,7l 40% GB

  2199,00 

  Cihuatán Xaman XO je ultimátní ódou na okouzlující mayské dědictví cihuatánských údolí, láskyplně pojmenované po Xamanovi, bohu severní hvězdy a ochránci údolí. Táto elegantní kompozice obsahuje směs extra starých rumů zrající v sudech z amerického dubu po bourbonu a poté dokončena v mayské ceibě (druh stromu).  Master blender speciálně vybral jedinečné dřevo mayského stromu ceiba pro jeho bohatý charakter a lákavý profil.

  Jako součást závazku Cihuatán Rum k obnovitelným zdrojům bude dárková krabička Cihuatán Xaman vyrobena z kartonu s certifikací FSC, který pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které poskytují ekologické, sociální a ekonomické výhody.

  Na zdraví!