Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • KISS Black Diamond Rum 15y 0,5l 40%

  909,00 

  KISS Black Diamond Premium Dark Rum převzal své jméno a charakter z rockového monolitu, který je závěrečnou písní na debutovém albu KISS z roku 1974. Jedná se o výjimečně hladkou směs karibských sudových rumů zrající až 15 let a stáčená na 40 %.

  Vůně: Jemné aroma s výrazným dubovým charakterem. Výrazné tóny sušeného ovoce, karamelu, araku, vanilky, pomerančové kůry a ořechů.

  Chuť: Vrstvená chuť s omezenou sladkostí a výrazným dubovým charakterem. Dobře definované tóny sušené meruňky, araku, vanilky, ořechů, sušených datlí, vanilkového extraktu, skořice a čokolády.

  Závěr: Mírně pikantní a dobře zaoblený.

  Na zdraví!

 • KISS Detroit Rock Rum 0,7l 45%

  1125,00 

  Kiss Detroit Rock Rum vzdává hold slavnému albu „Destroyer“ a skladbě „Detroit Rock Kiss“ světoznámé kapely KISS. Kromě loga KISS a obalu alba „Destroyer“ toho tento rum nabízí mnohem víc. Kiss Detroit Rock Rum je karibský rum vysoké kvality a komplexní vůně. Komponenty směsi zrály mezi 8-15 lety a zajistily tak vyvážený a silný profil. Ve vůni je silné koření s ovocnými tóny sultánek, fíků a araku. Nechybí ani sladké tóny džemu, čokolády a trochy cukru. Chuť rumu je kořenitá, s bohatými tóny vanilky, čokolády, máslových a ořechových tónů. Nechybí ani podtón dubu a sušeného ovoce.

  Na zdraví! 

 • Kiss Gold Gin 0

  Kiss Gold Gin 0,5l 40%

  879,00 

  KISS Cold Gin, inspirovaný pulzujícími ulicemi New Yorku a rockovým hitem z roku 1974, je dokonalou poctou rodnému městu nejžhavější kapely na světě.

  Vznikl tak klasický prémiový gin, který byl pro vyšší intenzitu chuti destilován pětkrát. Destilát na bázi obilí je těžký jalovcem, citronem a bylinkami pro odvážné podtóny.

 • Kiss Monstrum 14y 0,7l 43% GB L.E.

  4199,00