Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • KISS Black Diamond Rum 15y 0,5l 40%

  839,00 

  KISS Black Diamond Premium Dark Rum převzal své jméno a charakter z rockového monolitu, který je závěrečnou písní na debutovém albu KISS z roku 1974. Jedná se o výjimečně hladkou směs karibských sudových rumů zrající až 15 let a stáčená na 40 %.

  Vůně: Jemné aroma s výrazným dubovým charakterem. Výrazné tóny sušeného ovoce, karamelu, araku, vanilky, pomerančové kůry a ořechů.

  Chuť: Vrstvená chuť s omezenou sladkostí a výrazným dubovým charakterem. Dobře definované tóny sušené meruňky, araku, vanilky, ořechů, sušených datlí, vanilkového extraktu, skořice a čokolády.

  Závěr: Mírně pikantní a dobře zaoblený.

  Na zdraví!

 • KISS Detroit Rock Rum 0,7l 45%

  1069,00 

  Kiss Detroit Rock Rum vzdává hold slavnému albu „Destroyer“ a skladbě „Detroit Rock Kiss“ světoznámé kapely KISS. Kromě loga KISS a obalu alba „Destroyer“ toho tento rum nabízí mnohem víc. Kiss Detroit Rock Rum je karibský rum vysoké kvality a komplexní vůně. Komponenty směsi zrály mezi 8-15 lety a zajistily tak vyvážený a silný profil. Ve vůni je silné koření s ovocnými tóny sultánek, fíků a araku. Nechybí ani sladké tóny džemu, čokolády a trochy cukru. Chuť rumu je kořenitá, s bohatými tóny vanilky, čokolády, máslových a ořechových tónů. Nechybí ani podtón dubu a sušeného ovoce.

  Na zdraví! 

 • Kiss Gold Gin 0

  Kiss Gold Gin 0,5l 40%

  879,00 
 • Kiss Monstrum 14y 0,7l 43% GB L.E.

  4199,00 

End of content

End of content