Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Botran Cobre 0,7l 45% L.E.

  1149,00 

  Unikátní chuť této limitované edice vzniká destilací v měděných kotlích, uvnitř kterých je umístěn košík s kardamomem, skořicí, zázvorem a hřebíčkem. Tento proces, během kterého se do páry dostávají tóny koření, dává rumu Botran Cobre nejen jeho jméno („cobre“ ve španělštině znamená „měď“), ale také jeho charakter. Po destilaci rum zraje systémem solera až 20 let. Nejmladší rumy přispívají kořeněností, zatímco ty nejstarší, zrající v sudech po portském, dodávají jedinečný charakter. Komplexní chuť odkrývá skvělý poměr sladkosti a kořeněnosti, zůstává dlouho na patře a umožňuje tak vychutnat si tóny použitého koření. Rum neobsahuje přidaný cukr ani jiná sladidla.

  Na zdraví!

 • Miracielo Rum 0,7l 38%

  800,00 

  Příjemně kořeněný rum z Guatemaly, kterému v sudu dělají společnost čerstvé švestky, rozinky a vanilka. Krásná lahev doplněná o kožený pásek kolem hrdla.

 • Ron Botran 75 Aniversario 25y 0,5l 40% GB L.E.

  7359,00 

  Výroční edice rumu, která byla uvedena na trh jako oslava 75 let od založení společnosti Botran.

 • Ron Botran Aňejo 12y 0,7l 40%

  660,00 

  Ron Botran Aňejo 12y je vyráběn z pečlivě vybíraných rumů o průměrném stáří 12 let, které jsou následně blendovány po dobu minimálně…

 • Ron Botran Añejo Reserva 15y 1l 40%

  804,00 

  Guatemalské rumy Botran spolu s rumem Zacapa patří k nejznámějším rumem této malé středoamerické země. Rodina Botranovcov se podílí i na výrobě rumů Zacapa. Rumy Botran vyrábí společnost Destillery Industrias Licorera de Guatemala, která vznikla po sloučení podniků v roce 1944. Základem je čerstvě vylisovaný cukrový sirup (Virgin Sugar Cane Honey). Fermentuje se 120 hodin a následně se destiluje kontinuálním způsobem v Coffeyho destilačním přístroji. Zrání probíhá systémem solera.

   

  Botran Reserva Sistema Solera 15

  Tento rum zraje v sudech Port Casks, které jsou ideální pro suchý rum. Dodají mu jedinečnou chuť a půvab. Vyzkoušejte tento momentálně nejčerstvější recept od Maestras Roneras. Botran Reserva Sistema Solera 15 se vyrábí způsobem Solera – směšováním rumů starých 5 až 15 let. Jsou to sudy, ve kterých předtím zrála americká whisky, sherry víno a portské víno. Barva připomíná leštěné mahagonové dřevo které se na světle třpytí. Vůně je komplexní a expresivní. Můžeme cítit spálené dřevo, vanilku, zralé ovoce, pomerančovou kůru, vlašské ořechy, kořeněné aroma a karamel. Chuť je suchá, ale svůdná – ucítíte explozi chutí zralého ovoce, pomeranče a koření vyváženou dřevitými tóny. Závěr je také dřevitý a kořeněný.

 • Ron Botran Reserva 15y 0,7l 40%

  738,00 

  Tento rum zraje 5 až 15 let v unikátní verzi systému solera, který kombinuje nevypálené a vypálené sudy po americké whiskey, sudy, kde dříve zrálo sherry, a sudy, ve kterých bylo uloženo portské víno. Má komplexní a výrazné aroma vypáleného dřeva s jemným dotekem vanilky v pozadí, kde se dále objevuje i zelené jablko, sušené brusinky, citronová kůra, sušený pomeranč a koření. Je to svůdný, suchý a na patře výbušný rum. V chuti se dokonale doplňují tóny dřeva ze sudů, kandované ovoce, třešně, zralé ovoce a koření, jako je hřebíček. Má dlouhé a vyzrálé zakončení. 

  Složení: třtinový rum tmavý. 

 • Ron Botran Solera 1893 18y 0,7l 40%

  921,00 

  Zraje stejným způsobem jako jeho mladší verze, ale obsahuje rumy až 18 let staré. Má příjemné, elegantní a sofistikované aroma dřeva, praženého kakaa, vanilky a karamelu a po chvilce i ořechů, sušených brusinek, koření a pomerančové kůry. Je to plný, šťavnatý, suchý a výbušný rum s velkou hloubkou a přirozeně sladkými tóny. Jeho chuť doprovází tóny kandovaného ovoce, koření (hřebíček, muškátový oříšek, pepř), pražené kakao a citrusy. Má dlouhé, hladivé zakončení.

  Na zdraví!

 • Ron Botran Solera 1893 18y 1l 40%

  1125,00 

  Guatemalský rum, zrající průměrně 18 let metodou solera. Okouzlí na první pohled svou mahagonovou barvou. Ve vůni tóny vanilky, chuť je harmonická, bohatá a sytá. Část zraje v sudech z amerického bílého dubu po bourbon whisky, část v sudech po sherry. To mu dodává ještě větší bohatost a komplexnost. Karibský rum. Vůně intenzivní, tóny vanilky. Chuť bohatá, sytá, harmonická. Doporučujeme k digestiv.