Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Baileys Chocolat Luxe 0

  Baileys Chocolat Luxe 0,5l 15,7%

  362,00 

  Baileys je známá značka likérů, které obsahují pravou irskou whiskey a tu nejjemnější smetanu. Tento nejprodávanější krémový likér přichází s novinkou, která je obohacena o luxusní belgickou čokoládu. Vznikne tak čokoládový likér, který uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Pokud máte rádi belgické pralinky, zkuste i tuto tekutou variantu. Tři roky trvalo, než byla konečně vyvinuta receptura na tento nápoj. Anthony Wilson procestoval tři kontinenty, ochutnal celkem 200 druhů té nejlepší čokolády, aby vznikla chuť, která nejlíp koresponduje se základními ingrediencemi – irskou whiskey a smetanou. Kromě chuti je důležitá také konzistence a textura likéru. Vznikla fúze, která taje v ústech, ale zároveň přináší chladivý pocit. Likér je kombinací těch nejluxusnějších ingrediencí jako je vanilka z Madagaskaru a přes 30 gramů pravé belgické čokolády v každé lahvi.

  Vyrábí: Baileys. 

   

 • Baileys Irish Cream 0

  Baileys Irish Cream 0,7l 17%

  349,00 

  Pravý irský krémový likér, který představuje perfektní vyváženost uleželé irské whiskey protkané čerstvou irskou smetanou, nádechu kakaa a jemného doteku vanilky.

   

 • Baileys Irish Cream 0

  Baileys Irish Cream 0,7l 17% + 2x sklo GB

  479,00 

  Každá kapka Baileys je dodávána místními farmáři. 38 000 dojnic produkuje ročně 220 milionů litrů čerstvé smetany. Tyto krávy jsou známé jako Baileys Ladies. 300 dní v roce stráví pasením se po svěžích zelených loukách a poslouchají jejich oblíbenou hudbu. Šťastné krávy = delikátní smetana. Ke smetaně se dále kombinuje irská whisky světové kvality, luxusní vanilkové lusky a bohaté kakaové boby.

  Aroma a chuť: vrstvy krému obsahují jemnou mléčnou čokoládu, měkký nugát a jemný ořechový závěr s tóny irské whisky a vařené kávy.

  Na zdraví! 

 • Baileys Irish Cream 1l 17%

  Baileys Irish Cream 1l 17%

  439,00 

  Pravý irský krémový likér, který představuje perfektní vyváženost uleželé irské whiskey protkané čerstvou irskou smetanou, nádechu kakaa a jemného doteku vanilky.

  Varábí: Baileys. 

 • Baileys Salted Caramel 0

  Baileys Salted Caramel 0,7l 17%

  355,00 

  Oslaďte si život se špetkou soli. Irská whiskey jemně hřeje, smetana hladí na jazyku a dekadentní karamel s trochou soli pro výraznější chuť. Dokonalost.