Tom of Finland 0,5l 40%

597,00 

Katalogové číslo: 6430043095000 Kategorie: Štítek:

Co je Tom of Finland 0,5l 40% ❓

Příběh o ,, Tom of Finland “ ukazuje skutečné poselství akceptování a lásky. Tom of Finland – Finnish Touko Laaksonen – reprezentuje komunitu homosexuálů, a to s velkým optimismem. Pořádá radostné oslavy zdravé mužství. Promlouvá se k univerzálním běžným emocím a představuje rozmarného, ​​nespoutaného ducha, který existuje v každém z nás. Tom tvoří umění, které vyzařuje radost. A taková je i vodka Tom of Finland – radostná, ikonická a odvážná. Toto umění přesahuje umění. Povzbuzuje lidi, aby byli sami sebou, aby se ukázaly tací, jací jsou. Aby žili podle vlastních pravidel a věděli tak být šťastní.
 
Tom of Finland Organic Vodka
Tato organická vodka je umělecky vyrobena ve Finsku z nejlepší ekologicky pěstované pšenice, žita a čisté arktické vody. Vyrábí se v malých množstvích s láskou a péčí od mistra palírny Mika Mönkkönena ve společnosti Lignell & Piispanen, která je druhou nejstarší rodinnou společností ve Finsku.
Neobsahuje žádný přidaný cukr – kromě čistého destilátu a vody se nepřidává nic. Je pětkrát destilovaná a filtrovaná přes tradiční listové filtry. S tak dobrou vodkou je filtrování přes dřevěné uhlí prostě zbytečné. Její vůně je čistá s jemnými náznaky žita. V její chuti necítit žádné spáleniny ani ostrost. První doušek pokryje vaše rty hedvábně jemnou olejnatosti. Jemný náznak vanilky přechází k černému koření s podtónem badyánu. Vysoké tóny jemného koření jsou dokonale doprovázeny jemnou a měkkou strukturou – ,, Je to jako pít hedvábí. “ Tom of Finland Organic Vodka je vodka odvážná, ale jemná a i tak plná charakteru, přičemž pikantnost žita je vyvážená jemností pšenice a arktické vody.
 Výtěžek z každého nákupu se daruje neziskové nadaci Tom of Finland, kterou založili Tom a jeho přítel Durk Dehner v roce 1984 na propagaci zdravějšího a tolerantnějšího přístupu ke sexualitě a aby veřejnost měla možnost být vzdělávání a informována v oblasti erotického umění.