The Pearl Of Mauritius 0,7l 42%

Add your review
Product is rated as #2 in category Rumy
9.1

1.099 

Perla ostrova Mauritius, to je kvalitní výběrový rum, který je nejjemnějším rumem, jaký můžete vyzkoušet. Zavede vás na pláž plnou palem a proběhnete se poli s cukrovou třtinou.

The Pearl Of Mauritius 0,7l 42%
The Pearl Of Mauritius 0,7l 42%

1.099 

Popis

Historie lihovaru Litchquor na ostrově Mauricius v Indickém oceánu sahá do roku 1800, kdy jej spravovala rodina Bestelů. Ta pocházela z francouzské oblasti Ardeny – Champagne. Na tomto úchvatném ostrově plném krásných rostlin a zvířat zraje rum v dubových sudech několik let.

The Pearl of Mauritius voní tóny, které nezaměnitelně patří ke krásnému ostrovu Mauritius. V jeho chuti rozpoznáte vanilku, mnoho druhů tropického ovoce, pečené ořechy a také karadamon. Rum je blendovaný z těch nejlepších sudů. Stylová lahev je ozdobena textilní šňůrkou, na kterou jsou navlečeny imitace perliček. Ty připomínají perly, jež se nacházejí v moři poblíž ostrova, kterému se říká Perla Indického oceánu.

Jak rum pít

Rum byste měli pít čistý nebo s ledem, abyste si vychutnali jeho výběrová aromata. Neměl by se používat do koktejlů, maximálně zamíchat se sodou a s kapkou citronu nebo limetky. Vychutnávejte jej ve sklenici tulipánového tvaru.

Další informace

Specification: The Pearl Of Mauritius 0,7l 42%

Země

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general