Plantation 20th Anniversary XO 0,7l 40% GB

Best Rum

Zrání / typ sudu

Země

Obsah alkoholu
Styl

Druh

Doba zrání
Objem
SKU: 3460410528025 Category: Tag:

Rozpoznáte čokoládu, vanilku, banány, kokosové příchutě a také tropické mango. Je to kvalitní rum, který si vychutnáte do posledního okamžiku.

Add your review

Jeden z nejkvalitnějších rumů, které se vyznačují specifickou zdobnou lahví, vás zavede do palmami ověnčeného Barbadosu. Směs kvalitní vyzrálých rumů, které oslavují 20. výročí palírny Plantation rum.

Palírna vznikla v devadesátých letech v Karibiku a navazovala na francouzský lihovar, kde se vyráběl koňak. Spojení těchto dvou odvětví dalo život novému modernímu zpracování rumu, který je políben jak žhnoucím sluncem Karibiku, tak také mírnější středomořskou Francií.

Rum zraje ve své karibské domovině v sudech z dubového dřeva po výběrovém koňaku několik let. Poté je převezen do Francie, kde dozrává dále v menších sudech z francouzského dubu. Tento způsob dvojitého zrání dodává rumu jemnou chuť a výraznou směs tónů. Rozpoznáte čokoládu, vanilku, banány, kokosové příchutě a také tropické mango. Je to kvalitní rum, který si vychutnáte do posledního okamžiku.

Pije se převážně samotný nebo s ledem. Určitě jej nemíchejte do drinků nebo koktejlů a do sytosti si užijte nezapomenutelný zážitek.

Plantation 20th Anniversary XO 0,7l 40% GB
Plantation 20th Anniversary XO 0,7l 40% GB
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general