Emperor Royal Spiced 0,7l 40% GB

621,00 

Katalogové číslo: 8712436141241 Kategorie: Štítek:

Co je Emperor Royal Spiced 0,7l 40% GB ❓

Emperor Royal Spiced
Tento rum je jakoby obměnou rumu Emperor Heritage, obohacenou však o kořeniny, pečlivě vybíraný kardamom, badyán a skořici. Předtím než se stal součástí řady Emperor Heritage, ingredience v něm obsažené musely být důkladně vybírány a následně vymacerované v melase a čistém třtinovém destilátu ve sklepích se sídlem v St. Michel de Fronsac v Bordeaux – ve Francii.
 
Kardomóm a badyán v tomto rumu pocházejí z ekologického zemědělství. Kardamom ze srdce tropických lesů jihovýchodní Indie, přičemž jde o nejlepší, ale zároveň nejdražší kardamom, který je ve světě k dispozici. Badyán (ovoce stromu ,,badanier“ – nejznámější na světě) pochází ze severního Vietnamu a sbírá se od listopadu do prosince. Skořice je přímo ze Srí Lanky z regionu ,,Cejlon“. Ručně se sbírá v deštivých jarních dnech.
 
Barva rumu je jantarová s odlesky mědi a zlata. Chuť je sladká a kořeněná, jemně zkaramelizovaná a kyselá. Skořice a kardamom postupně vycházejí na povrch prolínající se s tóny dřeva a pražené kávy. Ve vůni dominuje perník, skořice a med. Uzavírají ji jemné tóny koření s limetkou.